Şimdi Ara

Arabayı Kaçırdım Süper Oluyor :D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yalarrın

quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Galericiler gibi FULL+FULL ne lan

sahibindende çok dolanıyorum motosiklet,araba falan ondan kalmış dilimde

bu arada çevirmeye denk gelseydin görürdün diyen nerde ne çevirmesi olcak? şehirin ortasında? hadi devriyeye falan denk gelseydin görürdün desen tamamda çevirme ne

eğer devriye görürsemde diyeceğim şu abi ev şu apartmanda bende arabayı temizlemeye çekiyodum dicem kitleyip o apartmana gitcem

Bak güzel kardeşim anayola çıktım,yok hastaneye gittim cart curt birşeyler yazmışsın ilk mesajına.Buralarda,hatta hiç ummadığın yerlerde mahalle arasında bile trafik kontrol olabilir.

Şimdi içinden he he bişey olmaz bana diyorsan denk geldiğinde seni Allah kurtarmayacak bunu bilesin en az 3200 tl ceza yiyeceksin haberin olsun.Bu en iyi ihtimal.

Gelelim diğer senaryolara;
    Birine çarparsan veya biri sana çarparsa, adam tutanak tutmak isteyecektir,o zaman yiyeceğin cezalar+senin aracın hasarı babanın veya abinin hazır hastanenin ordayken gelip seni hastanelik etmesi işten bile olmaz.

O yüzden boş arazilerde babanın kontrolünde kullanabilirsin o da yaşın geldiğinde rahat bir şekilde ehliyeti alabilmen için.Çocuk işi değil bu işler.
    Bu tüm yazdıklarım eminim ki bir kulağından girip bir kulağından çıkacak.
    Her zaman diyorum;Bir musibet bin nasihattan iyidir diye.Umarım ağır bir musibet yaşamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

umarım sokaktan geçen cocuğa çarpsaydın (çocuğa bir şey olmasaydı) orada bi linç edilseydin. sonra mahkemelerde sürünseydin. 19 yaşıma gireceğim ehliyeti elime almadan şehir içinde sürmem.

Çok acayip muthiş dikkatli kullanırım.
    Asla acele etmem.
    Bide bayadır sürüyorum bişeyler iyice temellendi artık.

Neymişsin be sövseydin bari niye çarpıyım birine?? Frenler muazzam tutuyor zaten 35-40 la giderken bastıgımda zönk diye kalıyor.

senin iyiliğin için söylüyorum. sokak arasında bi çocuk fırlar önüne vurursun bir şey olur. sonra çok pişman olursun. hangi şehirde yaşıyosun bilmiyorum ama haftasonları birine rica et seni boş bir yere götürsün orada çalış. erken öğrenmek kötü bir şey değil ama kendini yakarsın şehir içinde. o adam şikayet etseydi polisle uğraşırdın en ufağı.

+ bir üst mesajda arkadaşta açıklamış. bu işin şakası yok. sen dikkatlisindir ama bi çocuk atlar önüne bir şey olur. o zaman ne sen ne baban ne abin ödeyebilir sorumluluğunu. çok yazık olur. boş alanda babanla yada başkasıyla git çalış bu kötü bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavaklar0 -- 4 Şubat 2014; 16:25:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Galericiler gibi FULL+FULL ne lan

sahibindende çok dolanıyorum motosiklet,araba falan ondan kalmış dilimde

bu arada çevirmeye denk gelseydin görürdün diyen nerde ne çevirmesi olcak? şehirin ortasında? hadi devriyeye falan denk gelseydin görürdün desen tamamda çevirme ne

eğer devriye görürsemde diyeceğim şu abi ev şu apartmanda bende arabayı temizlemeye çekiyodum dicem kitleyip o apartmana gitcem

Bak güzel kardeşim anayola çıktım,yok hastaneye gittim cart curt birşeyler yazmışsın ilk mesajına.Buralarda,hatta hiç ummadığın yerlerde mahalle arasında bile trafik kontrol olabilir.

Şimdi içinden he he bişey olmaz bana diyorsan denk geldiğinde seni Allah kurtarmayacak bunu bilesin en az 3200 tl ceza yiyeceksin haberin olsun.Bu en iyi ihtimal.

Gelelim diğer senaryolara;
    Birine çarparsan veya biri sana çarparsa, adam tutanak tutmak isteyecektir,o zaman yiyeceğin cezalar+senin aracın hasarı babanın veya abinin hazır hastanenin ordayken gelip seni hastanelik etmesi işten bile olmaz.

O yüzden boş arazilerde babanın kontrolünde kullanabilirsin o da yaşın geldiğinde rahat bir şekilde ehliyeti alabilmen için.Çocuk işi değil bu işler.
    Bu tüm yazdıklarım eminim ki bir kulağından girip bir kulağından çıkacak.
    Her zaman diyorum;Bir musibet bin nasihattan iyidir diye.Umarım ağır bir musibet yaşamazsın.

inşAllah bir musibet yaşamam tavsiyelerin için sağol teşekkür ederim.

Ben bayadır sürüyorum babamın yanında falan 35-40 km lik mesafelerde bile veriyolar bana arabayı köye falan giderken.

Haklısın dediklerinde bayadır almıyorum diye aldım çıktım arabayı.

• quote:

quote:

quote:

umarım sokaktan geçen cocuğa çarpsaydın (çocuğa bir şey olmasaydı) orada bi linç edilseydin. sonra mahkemelerde sürünseydin. 19 yaşıma gireceğim ehliyeti elime almadan şehir içinde sürmem.

Çok acayip muthiş dikkatli kullanırım.
    Asla acele etmem.
    Bide bayadır sürüyorum bişeyler iyice temellendi artık.

Neymişsin be sövseydin bari niye çarpıyım birine?? Frenler muazzam tutuyor zaten 35-40 la giderken bastıgımda zönk diye kalıyor.

senin iyiliğin için söylüyorum. sokak arasında bi çocuk fırlar önüne vurursun bir şey olur. sonra çok pişman olursun. hangi şehirde yaşıyosun bilmiyorum ama haftasonları birine rica et seni boş bir yere götürsün orada çalış. erken öğrenmek kötü bir şey değil ama kendini yakarsın şehir içinde. o adam şikayet etseydi polisle uğraşırdın en ufağı.

+ bir üst mesajda arkadaşta açıklamış. bu işin şakası yok. sen dikkatlisindir ama bi çocuk atlar önüne bir şey olur. o zaman ne sen ne baban ne abin ödeyebilir sorumluluğunu. çok yazık olur. boş alanda babanla yada başkasıyla git çalış bu kötü bir şey değil.

Benim arabayı alıp gittiğim yer binanın arkası zaten yaklaşık 2 dönümlük tarla ordan gidiyorumda buralar tenha zaten bende fazla açılmadan sürdüm daha bu ilkyanlız sürüşüm daha öncede bi defa yoğun trafikli bi yerde asıl araba sürmeyi öğrendiğim arabayla sürmüştüm

• Full+Full Ne yahu? Ve arabanın full olması bilgisini bizimle paylaşma amacın ne? Yorumlarımız değişcek mi o zaman? Bu arda çok dikkatli kullanırım çarpmam kimseye felan demişsin ama kendine çok güvenme. İlerleyen zamanlarda anlarsın ne demek istediğimi sürerken kendini f1 pilotu gibi hissediyorsundur sürerken Çarşının içinde dar bir sokakta karşıdan araba gelirse görürsün dikkatli sürmeyi. Geri geri bi ona bir buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 4 Şubat 2014; 16:39:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.