Şimdi Ara

arabayi vermiyorlar.... Nasil alirim.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: selo133

17 yasima gircem.(4 ay kaldi.) 12 yasimdan beri Ford Transit kullaniyorum.( Enistemin arabasi ).Yani şoförlüğüm gayet iyi. Bizdede Peugeot 207 var. Annemle beraber alisverise falan gidiyoruz 207'ile. Babam bisi demez. . Gel gelelim. Lise 3 e gectim. Karne almaya arabayla gidicem falan diyince kiziyolar. Binadan arkadas ehliyeti yok. Maltepeden is yerinden pejo bipper ile gelip gidiyo. Bende gelip giderim sorun degilde vermiyolar ki. Daha once arabayi hic kacirmadim. Kacirmamda.Ama mahalle arasindada sarmiyo artik.. Yavas yavas trafige cikiyim baba diyorum. İstersen anahtari sakliyim hic vermiyim diyo. Napmam lazim. Arkadaslar sahilde caddelerde kullaniyo bende bole bizim mahalleden cikamiyom... Bi hal care gosterin. Soforlugum gercekten iyidir.En dik rampada bile geri kaydirmam. 2 arac arasindan yag gibi gecerim.mahallede bi pati koyuyorum kizlar donup bakiyo falan ama mahalledeeee....
     arabayi vermiyorlar.... Nasil alirim..

Plakan gozukmus ben bi e devletten bakiyim saka bi yana aptal olma lise 4 de atarsin havani dicemde atamazsin lo stajyer bolacan iki sene ondan sonra trafige tel basina cikabilecen. Bu arada baban ben olsam.bende izin vermezdimha zengin olsam.verirdi.baban sana guveniyordur Fakat Cok ONemli BISI VAR POLISLER KARNE GUNLERI LISE ONLERINE GIDIYOR BASINA BELA ALIRSIN SOYLUYUM 2 BIN TL YE YAKIN CEZASI VAR 1 SAAT ARABAYLA GEZCEN DIYE 2 K PARA ODENIRMI LO ? BEN MEZUN OLURKEN 10 KISIYI EKIP ARABASINA KOYUP GITMISLERDI. (BAZILARI KACTI AMA YOLDADA CEVIRME OLABILIR) HA BIDE ORDA BIRI ZARAR VERSE KIM YAPTI BULMAN ZOR SENI SEVMEYEN BIRI YAPABILIR

Edit: bizdede seytan kirmizisi 2008 model olani vardi super araba trafik icinde az sabret.baban gotursun polis yoksa sen gecersin bence en iyisi bu babanla beraber gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syndicatedynamics -- 10 Temmuz 2014; 7:31:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.