Şimdi Ara

araç tercih;jetta mı c max mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

quote:

Orijinalden alıntı: Life Eternal

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

56 bine dizel cmax bir de titenium varsa düşünme al

maliyeti 20 bin tllik araca 60 bin tl'den düşünmeden alacak vatandaşlarımızda var olduğu için devletimizin muhteşem sömürgesini kutlamalıyım.

maliyeti 20 binlik aracın liste fiyatı 60 binden başladığı için olmasın konuyu okumadan son yoruma göre bişeyler zırvalayanların forumdan tamamen atılması gerek aslında ne beyin yoksunu insanlar var arkadaş.

ikinci el C-max scenic gibi araç alacakların kesinlikle aracın hiç kaza yapmamışını bulmaları gerekir. Bu tarz yüksek araçları ön takım kaza sonrasında bir olumsuzluk olursa, şasi, aks, amortisör üçlüsü epey uğraştırır, önden kaza yapan bu sınıf araçtan uzak durun!

• Vw ikinci eli değer kaybettirmez de,piyasa 1.2 jettayı tutmadı.Bu fiyatlar da o yüzden.Jetta alacaksanız 1.4 tsi almanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan12312

Vw ikinci eli değer kaybettirmez de,piyasa 1.2 jettayı tutmadı.Bu fiyatlar da o yüzden.Jetta alacaksanız 1.4 tsi almanızı öneririm.

katılıyorum
  • 10000 iyi para. eğer sıkıntıya sokmayacaksa dizel her zaman tercihimiz :)
  • c max hakkında güzel şeyler söylenmiş fakat 2.elde değer kaybettirmesi olayı gerçekten doğru mu? kendi aracımda fiesta onu takasla piyasadan daha fazla para veriyorlar;vw ford a göre daha cazip geliyor 1.4 jetta olduğu zaman fiyat birbirine yaklaşıo ve 1.2 az yakması ve vergi avantajı daha makul geliyor o kadar para verip onlarda düşünülür mü demeyin yıllık 1000 tl yapıyor bence.Ayrıca yorum yapan arkadaşlara çok tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinugur

c max hakkında güzel şeyler söylenmiş fakat 2.elde değer kaybettirmesi olayı gerçekten doğru mu? kendi aracımda fiesta onu takasla piyasadan daha fazla para veriyorlar;vw ford a göre daha cazip geliyor 1.4 jetta olduğu zaman fiyat birbirine yaklaşıo ve 1.2 az yakması ve vergi avantajı daha makul geliyor o kadar para verip onlarda düşünülür mü demeyin yıllık 1000 tl yapıyor bence.Ayrıca yorum yapan arkadaşlara çok tşk ederim

İnanılmaz değer kaybettiriyor. Bomboş polo, aynı yaşta daha çok para ediyor, bunu görünce de ister istemez morali bozuluyor satarken insanın. Ne olursa olsun, ikinci eli olan araç alın. Fordun da ikinci eli vardır ama sedan Focus ve fiestanın C-maxa göre daha iyidir 2.eli. Ama VW ikinci elde alayından iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seuaz -- 18 Mart 2012; 1:49:03 >
  • bu akaryakıt fiyatlarından ve yeni vergi sisteminden çekindiğim bir süre araba almaktan vazgeçsem mi diyorum fiestam 100000 de ama 1-2 sene beklemek daha mı mantıklı olur sizce ayrıca araç fiyatlarıda oldukça pahalı
  • bugün 2011 model 2. el c max aldım. 100 km kullanma fırsatım oldu. önceki aracım lpg li otomatik corolla idi. arada inanılmaz performans farkı var. iç malzeme kalitesi daha önceden incelemiştim son derece tatminkar. yeni jetta ve corollada kullanılan malzeme kesinlikle verilen parayı haketmiyor. sıfır c max araç için bugün bayiden aldığım fiyat titanium için 61500, x paket için 66000 tl. ikinci elde değer kaybı gerçekten var. comfortline benzinli jetta fiyatına ikinci el titanium dizel c max bulunabiliyor. aradaki fiyat farkını 15000-20000 km de bir araç alarak çıkarabilirsiniz. kesinlikle cmax ya da ikinci el dizel elegance octavia öneririm.
  • arkadaşlar jetta yı tedarik sorunundan dolayı eledim bugunde honda civic 2 baktım çok beğendim temmuzda honda bayilerinde brc tüp takıp garanti bozulmayacakmış dendi 52000 tlye otomatik full civic almak ta mantıklı gelmeye başladı bir yandanda c max i takip ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.