Şimdi Ara

Aracimdaki kedi cizikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Muratkati

Kangali bahceye yerlestirin diyosunuz yani :)

kangala gerek yok hocam, ensesinden yakalayıp hayvanı çuvala koyacaz, çözüm bu. sizin arabaya çete kediler dadanmış, hani aracunuz ford tanus gibi düz falan olsa kayması imkansız. aracınızın önü ve arkası yamukki kediler kayıyo, frenleri tutmayıca ATDS(Acil Tırnak Destek Sistemi) devreye giriyor, sonuç malum.. sizin aracın markası ne.
  •  Aracimdaki kedi cizikleri
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • madeinworld kullanıcısına yanıt
    Ben bi karsilassam yapacagimi biliorum o nankorlere :)

• Brandanın köşeleri hoşlarıma gidiyor oyun yapıyım derken tamponu vs hep çiziyolar aman diyim kedi bulaşmışsa bi arabaya brandayı uzak tutun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam çizikleri için carpro ceriglass tavsiye ederim.

Linkte ürün mevcut. Satici ile görüşürseniz gerekli aciklamayı da yapar.
    Net te videolari da mevcut. Tavsiye ederim.
    Elle kullanilabilir. Ama makine ile daha etkili sonuc alabilirsiniz.
    http://www.sanalpazar.com/Carpro-Ceri-Glass-Cam-Cizik-Giderici-50gr-Bolunmus__isp16339624

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli -- 12 Eylül 2014; 23:29:17 >
  • aracını çok seven bir kullanıcı olarak kedilere elektrik verrme olayını şiddetle kınıyorum.
    ben aracımı çok seven biriyim.
    kedinin çiziği olsun o sorun olmaz benim için.
    sorun bence araca daha çok zarar verenlerde insanlarda yani.
    bilerek çizen ya da yolda gittiğin zaman kendi aracının kıymetini bilmediği gibi yolda geçerken senin aracına taş fırlaması gibi olaylar bence araba için daha yıpratıcıdır.
    kedinin yaptığı çizik çizik değildir.
  • Rizeli kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ben yurtdisinda yasadigimdan bu siteden gel,esi mumkun degil ama sanirim aradigim madde seryum oksit?

• Closer kullanıcısına yanıt
    Guzel bilgi tesekkurler hocam.

• 12 saat etkili uzaklastirici koku spreyleri var, 3-4 gun sureyle her parkettiginizde sikarsaniz ise yarar sanirim. Pet shoplardan temin edebilirsiniz. Tirnaklari kesmeyi aklinizdan bile gecirmeyin. Hem izin vermezler hem de bir iki haftada uzar.

• Kesinlikle seryum oksit. Aynı ürünü bulunduğun yerde de muhtemelen bulabilirsin.

• Bence buradaki esas sorun ve bunun çözümü kedilerin terbiye edilmesi. Hayvansever birisi olarak hayvanlara zarar verilmesine karşıyım. Ama karşına alıp tatlı dille güzel sözle eğitilmeleri de zor. Bu bir mahalle kültürü.

Benimde boyanın her tarafını ve şoför camını çizmekten vazgeçmiyor kansızlar. Ne yapsam bilemedim. En iyi detailingçiye götürüp düzelttirsen bile yine üstü açık site otoparkına koyunca en geç 1-2 günde eski haline geri dönecektir. Tavsiyesi olan varsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.