Şimdi Ara

Aracınızın Orjinal Teybine USB Girişi yapmak çok kolay (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
356.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merhad

ya şu kadar küçücük cihazın fiyatı 200 300 lira olmasının mantığı nedir yani bi çok adaptör var hepsimi bu fiyata.Ne yani devreler altın lehimle mi lehimleniyor yada soketler bulunmaz hint kumaşımı.Bu işe kendim el attım en kısa zamanda en ucuz maliyete yapıp seri üretim yolunu düşünecem tak etti artık

Alıntıları Göster
    Vw sahipleri müzik sistemini değiştirirken rcd-510 u incelemeyi unutmasınlar Araçlarına uyumlu ise başka arayışlara gerek yok Sıfır araçlardan sökülen veya çok temiz rcd-510 ları 500-600 tl gibi rakamlara bulabilirsiniz İçerisine 6 cd alır mp3 okur Ya da 30 40 tl ye 8 gb sd kart alırsınız istediğiniz gibi kullanırsınız En güzel tarafı ise 6,5 inç ekranı ve dokunmatik olması

• quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Vw sahipleri müzik sistemini değiştirirken rcd-510 u incelemeyi unutmasınlar Araçlarına uyumlu ise başka arayışlara gerek yok Sıfır araçlardan sökülen veya çok temiz rcd-510 ları 500-600 tl gibi rakamlara bulabilirsiniz İçerisine 6 cd alır mp3 okur Ya da 30 40 tl ye 8 gb sd kart alırsınız istediğiniz gibi kullanırsınız En güzel tarafı ise 6,5 inç ekranı ve dokunmatik olması

Alıntıları Göster
    hocam polo 4 e olsa bi rcd 510 alıcam :(
  • arkadaşlar bundan daha ucuz bir sistem daha var aşağıdaki linki inceleyin belki sizin aracınızada uygun bir çözüm vardır.
    http://cdchangeremulator.com/index.php?_a=viewProd&productId=11
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacd

arkadaşlar bundan daha ucuz bir sistem daha var aşağıdaki linki inceleyin belki sizin aracınızada uygun bir çözüm vardır.

tr de nereden alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

quote:

Orijinalden alıntı: aytacd

arkadaşlar bundan daha ucuz bir sistem daha var aşağıdaki linki inceleyin belki sizin aracınızada uygun bir çözüm vardır.

tr de nereden alabiliriz.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar AUX dan kullanın ÇOK PAHALI 300 TL buna vereceğinize Çok güzel FLAC oynatan 200 tl ye 8 GB + mini sd kart entegreli MP3 playerlar var onları AUX dan bağlayın daha iyi .

• quote:

Orijinalden alıntı: SHARINGAN

arkadaşlar AUX dan kullanın ÇOK PAHALI 300 TL buna vereceğinize Çok güzel FLAC oynatan 200 tl ye 8 GB + mini sd kart entegreli MP3 playerlar var onları AUX dan bağlayın daha iyi .

Alıntıları Göster
    hocam gerçekden çok pahalıya satıyorsun. 50 tl lik bir aparsat belki 50 tl dahi yoktur. arkadaşlar gerçekden mantıklı cevaplar yazmış. pioneer fıstık gibi teypleri var. abi naptınız. bu fiyat ne böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atura

hocam gerçekden çok pahalıya satıyorsun. 50 tl lik bir aparsat belki 50 tl dahi yoktur. arkadaşlar gerçekden mantıklı cevaplar yazmış. pioneer fıstık gibi teypleri var. abi naptınız. bu fiyat ne böyle.
    http://www.c2club.co.uk/showthread.php?20985-Guide-How-to-enable-the-CD-Changer-Port-for-use-with-an-iPod-Adapter-with-RD4-Units bu başlık altında cd changerin nasıl aktif edilebileceği yazıyor pug için

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

Günümüz otomobil kullanıcılarının en büyük sıkıntısı basit ve geliştirilmeye musait olmayan müzik sistemi...
    işte buna e**** ve pratik çözüm Anycar Link USB adaptörleri
    birçok marka aracın orjinal oto radyo teybine (CD Changer uyumlu olan modellere) adapte edilen bir ekipman ile orjinal teybinize USB + SD + Aux girişi sağlamak mümkün
    Hem de aracın orjinal teybi ve direksiyon kumandasını kullanarak parça ve klasor değişim imkanı

piyasadaki muadillerine göre daha hızlı ve kesinlikle sorunsuz çalışan Anycar Link hızlı ve kolay montaj imkanı ile göze çarpıyor.
    ürünün bluetoothlu modelleri de mevcut olup aracınıza uyumlu modelleri görmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.rsteknoloji.com/index.php?do=catalog/showLabel&labels=278-3

detaylı bilgi almak için : bilgi@rsteknoloji.com

Aracınızın Orjinal Teybine USB Girişi yapmak çok kolay

fiyatını öğrenebilirmiyim ve istanbulda cd changer cıkısını aktif edebilecek bir yer nerede bulabilirim servise gittim biz yapmıyoruz dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

Günümüz otomobil kullanıcılarının en büyük sıkıntısı basit ve geliştirilmeye musait olmayan müzik sistemi...
    işte buna e**** ve pratik çözüm Anycar Link USB adaptörleri
    birçok marka aracın orjinal oto radyo teybine (CD Changer uyumlu olan modellere) adapte edilen bir ekipman ile orjinal teybinize USB + SD + Aux girişi sağlamak mümkün
    Hem de aracın orjinal teybi ve direksiyon kumandasını kullanarak parça ve klasor değişim imkanı

piyasadaki muadillerine göre daha hızlı ve kesinlikle sorunsuz çalışan Anycar Link hızlı ve kolay montaj imkanı ile göze çarpıyor.
    ürünün bluetoothlu modelleri de mevcut olup aracınıza uyumlu modelleri görmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.rsteknoloji.com/index.php?do=catalog/showLabel&labels=278-3

detaylı bilgi almak için : bilgi@rsteknoloji.com

fiyatını öğrenebilirmiyim ve istanbulda cd changer cıkısını aktif edebilecek bir yer nerede bulabilirim servise gittim biz yapmıyoruz dediler
    PM atıldı

• quote:

cok haklısınız bu tür aparatları en az 200 liradan satıyolar... harbiden ne yaptınız yani.. bugun sony pioneer gibi markalar araçlarımız için özel teyip üretiyorlar bu teyipler direct aux- usp - card imkanları sunuyor ve + direksiyondan kumkanda özellikleride bozulmadan kullanılabiliyor.. ve adamlar bu ürümleri 250 300 liraya satıyolar üstelik ürünler garantili ve herkezin bildigi bir markalar...

ama 50 liraya mal edebilen varsa orjinal teyibe usb cıkartmasını. bizede anlatsın bizde yapalim...

• quote:

Orijinalden alıntı: CeVaLieR

quote:

cok haklısınız bu tür aparatları en az 200 liradan satıyolar... harbiden ne yaptınız yani.. bugun sony pioneer gibi markalar araçlarımız için özel teyip üretiyorlar bu teyipler direct aux- usp - card imkanları sunuyor ve + direksiyondan kumkanda özellikleride bozulmadan kullanılabiliyor.. ve adamlar bu ürümleri 250 300 liraya satıyolar üstelik ürünler garantili ve herkezin bildigi bir markalar...

ama 50 liraya mal edebilen varsa orjinal teyibe usb cıkartmasını. bizede anlatsın bizde yapalim...

Alıntıları Göster
    Aynı görevi yapan cihazlar piyasada daha yaygın ve daha ucuz markası Audio system . sağda solda her araç için de standart diyenlere de inanmayın her aracın bağlantıları aynı değil ..
    Bu Çeviriciler genelde Double Dın yada orjinal teybi gerçekten kaliteli ve aracın orjinalliğini bozmak istemeyenler için daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: By_FurkanAy

Aynı görevi yapan cihazlar piyasada daha yaygın ve daha ucuz markası Audio system . sağda solda her araç için de standart diyenlere de inanmayın her aracın bağlantıları aynı değil ..
    Bu Çeviriciler genelde Double Dın yada orjinal teybi gerçekten kaliteli ve aracın orjinalliğini bozmak istemeyenler için daha mantıklı

Alıntıları Göster
    Bu ürünleri nereden buluruz.
    Netten alıp herhangi bir teypçiye taktırabilirmiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan dh -- 21 Aralık 2013; 18:33:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan dh

Bu ürünleri nereden buluruz.
    Netten alıp herhangi bir teypçiye taktırabilirmiyiz.

Alıntıları Göster
    konuyu tekrar hortlatmak gibi olmasın ama benim 72 model aracımda klasik oto radyo var. usb takmak istiyorum. orjinalliğini bozmadan torpido içine usb giriş yapmak istiyorum. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan görüş bekliyorum. fiyat ne olur ? yapılabilirmi? vs..

tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacak

konuyu tekrar hortlatmak gibi olmasın ama benim 72 model aracımda klasik oto radyo var. usb takmak istiyorum. orjinalliğini bozmadan torpido içine usb giriş yapmak istiyorum. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan görüş bekliyorum. fiyat ne olur ? yapılabilirmi? vs..

tşk.

Alıntıları Göster
    Ben de internet üzerinden buna benzer bir aparat alıp Volvo S80 marka aracıma taktırdım. Burada 200-300TL gibi fiyatlardan bahsediliyor ama ben 139TL'ye aldım. İstanbullu bir satıcıydı ve çokta ilgili. Hemen şunu da belirteyim her araç için ayrı bir bağlantı kablosu var. CD Changer girişi her araöta standart aynı kablo değil. Yani almaya karar veren kendi aracını modeli ve yılı ile birlikte söylesin. Montajı çok zor değil şanslıysanız kendiniz de yapabilirsiniz ama yine de anlamak lazım. Çünkü güç kablosunun bağlanacağı yer bende sorun oldu. Asıl bağlaması gereken yerde düşük voltajlı bir bölüm olduğu için bazen çalıştırmıyordu bazen sorunlu çalıştırıyordu. Takan kişi ölçüm yapıp başka alete uygun voltaja sahip bir yerden güç alınca sorunsuz kullanmaya başladım. Güç kablosunun ayrıca takılması da sanıyorum araç modeline göre değişiyor. Kimi araçların teybi bu kabloya ihtiyaç duymadan CD Changer'den bu gücü alıyor, kimi alamıyor (Benim aracım gibi). Ayrıca dikkat edilecek nokta usb bellek ya da SD kart hangisini takacaksak önce fat32 olarak biçimlendirmemiz gerekiyordu. Ya da diğer türlü biçimlendirmek gerekiyordu hatırlamıyorum. Deneme yanılma yöntemiyle bulunabilir ama fat32'ye öncelik verin. Bu arada 99 şarkı atılabiliniyor denmiş ama bende farklı bir durum oldu. Klasör isimlerini CD01, CD02,..... CD06 olarak adlandırdım. Her farklı tarzı ayrı bir klasöre koydum. Bir de klasörlerden birine tüm müzikleri attım. Yüzden çok daha fazla şarkı vardı. Aşağıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi teybim TRK104'ü çalıyor. Belki benim teybe özel bir durum bilmiyorum ama en azından bazı modellerde de 3 haneli sayıya geçebiliyor demek bu. Yani her klasörde 99 değil 999 şarkı 6 klasörde 6 bin şarkı. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Çok kullanışlı müthiş bir alet. İleri sarma geri sarma ve direksiyon kumandaları dahil her tuş çalışıyor. Ürün fiyatı (139TL) hariç montajı da 10-20TL arasında bir ücretle yapılıyor.

• smucuk kullanıcısına yanıt
    Aldığın ürünün web sayfasını veya bilgilerini paylaşabilir misin? (en azından pm yoluyla)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Aldığın ürünün web sayfasını veya bilgilerini paylaşabilir misin? (en azından pm yoluyla)...
    hakkaten bahsettiğin ürün nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemacarak

hakkaten bahsettiğin ürün nedir hocam
    Ben bu ilandaki satıcıdan bu ürünü aldım arkadaşım. Siteye üye değilseniz üye olun satıcıya aracınızın marka model ve model yılını belirten bir özel mesaj yazın. Sizinle ilgilenecektir. Bu arada fiyat 155 olmuş. Ben alalı birkaç ay oldu. Dövizdeki değişimdendir heralde bu fiyat farkı. Ben Ankara'ya istedim aleti. İstanbulda olanlar sanıyorum araçlarıyla birlikte gidip montajı da yaptırabiliyorlar. Eğer İstanbuldaysanız satıcıdan telefon isteyip elden de alıp montaj yaptırabilirsiniz. Kendisi yapmasa bile yakınlarda bir yere yönlendirir sizleri. Umarım yardımcı olabildim.

Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-audio-system-1999-2005-volvo-s80-teybine-usb-sd-aux-aparati-128804379/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: smucuk

Ben bu ilandaki satıcıdan bu ürünü aldım arkadaşım. Siteye üye değilseniz üye olun satıcıya aracınızın marka model ve model yılını belirten bir özel mesaj yazın. Sizinle ilgilenecektir. Bu arada fiyat 155 olmuş. Ben alalı birkaç ay oldu. Dövizdeki değişimdendir heralde bu fiyat farkı. Ben Ankara'ya istedim aleti. İstanbulda olanlar sanıyorum araçlarıyla birlikte gidip montajı da yaptırabiliyorlar. Eğer İstanbuldaysanız satıcıdan telefon isteyip elden de alıp montaj yaptırabilirsiniz. Kendisi yapmasa bile yakınlarda bir yere yönlendirir sizleri. Umarım yardımcı olabildim.

Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-audio-system-1999-2005-volvo-s80-teybine-usb-sd-aux-aparati-128804379/detay

Merhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürlerMerhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: delete3535

quote:

Saygılar...

Merhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürlerMerhaba ben de uzun zamandır bu aparatı inceliyordum. Honda civic aracıma almayı düşünüyorum da Ankara'ya yeni taşındım montajı nereye yaptırabilirim acaba? Hiçbir yer bilmiyorum daha gezip öğrenmeye fırsatım olmadı ne yazık ki. Şimdiden teşekkürler

Aracınızın CD Changer özelliği yoksa bu aparatı almanızın hiçbir manası yok. Sorduğunuza göre muhtemelen CD Changer özelliği ve alt yapısı vardır. Satıcı ile bağlantı kurup internet üzerinden siparişinizi verin bence. Montaj sorun değil. Biraz eliniz yatkınsa kendiniz bile montaj yapabilirsiniz. Bunu çok sorun etmeyin. En fazla 10-20TL arası bir ücretle herhangi bir oto teypçisinde ya da oto elektrikçisinde montaj yaptırabilirsiniz. Montajı gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli bir sorun değil.

Saygılar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delete3535

quote:

Saygılar...

Aracınızın CD Changer özelliği yoksa bu aparatı almanızın hiçbir manası yok. Sorduğunuza göre muhtemelen CD Changer özelliği ve alt yapısı vardır. Satıcı ile bağlantı kurup internet üzerinden siparişinizi verin bence. Montaj sorun değil. Biraz eliniz yatkınsa kendiniz bile montaj yapabilirsiniz. Bunu çok sorun etmeyin. En fazla 10-20TL arası bir ücretle herhangi bir oto teypçisinde ya da oto elektrikçisinde montaj yaptırabilirsiniz. Montajı gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli bir sorun değil.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    Bu aparattan bende aldım gitti gidiyordan aracın ismini modelini söyleyerek geldi hemen montajını yaptırdım gerçekten dedikleri gibi hiçbir fark yok orjinal sesle aynısı çıkıyor baya kaliteli bişey tek üzüldüğüm nokta benim araçta 6 tane klasör yapılıyor ve her klasör 99 şarkı alıyor toplamda 594 tane şarkı kapasitesi oldu ben 15 klasör olacak zannediyordum ki müzik arşivimde geniştir ama araçtan kaynaklı olarak 6 klasör oluşturabiliyoruz neyse artık çok büyük bi problem değil son olarakalmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.