Şimdi Ara

aranızda 40. evrende olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merak ettim yazarsanız sevinirim.bende ordayım

• Hocam ben varım ama çok fazla bildiğimi söylemem daha yeni yavaş yavaş öğreniyorum,daha önce oynamıştım ama sıkılıp bırakmıştım şimdi can sıkıntısından yeniden başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: sgpa

Hocam ben varım ama çok fazla bildiğimi söylemem daha yeni yavaş yavaş öğreniyorum,daha önce oynamıştım ama sıkılıp bırakmıştım şimdi can sıkıntısından yeniden başladım

eger yeni basladıysan X2 yorar seni

standart evrende biraz piş önce

bu şekilde daha usta bir oyuncu olabilirsin (zevkine oynuyorsan takıl kafana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 23 Haziran 2007; 15:58:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkkkariman

quote:

Hocam ben varım ama çok fazla bildiğimi söylemem daha yeni yavaş yavaş öğreniyorum,daha önce oynamıştım ama sıkılıp bırakmıştım şimdi can sıkıntısından yeniden başladım

bu şekilde daha usta bir oyuncu olabilirsin (zevkine oynuyorsan takıl kafana göre

Önerin için teşekkür ederim hocam,pazartesi günü dükkanda işe başlayacağımda pc başındayım boş vakitlerimde bitefight,ogame,omerta gibi oyunlar oynayayım dedim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kkkkariman

quote:

Önerin için teşekkür ederim hocam,pazartesi günü dükkanda işe başlayacağımda pc başındayım boş vakitlerimde ****,ogame,omerta gibi oyunlar oynayayım dedim

omertayı bilmem ama ogameye bagımlı olursan bırakmak zor olur bence çok bagımlı olma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.