Şimdi Ara

ARÇELİK 4472 SERVİS MENÜSÜ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evinde 72 ekran Arçelik 4472 Flat TV olan varsa servis menüsündeki değerlerin fotosunu çekip bana mail ile yollayabilirmi? MENÜ+9301 ile ayarlara girdim ve yanlışlıkla sıfırladım. Geometri ayarları filan lazım. Yardımcı olursanız sevinirim. mail: hepatit1982@hotmail.com

• evet banada 4472 nin orjinal menü ayarları lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djx -- 16 Eylül 2010; 3:33:15 >
  • up
  • BU TV NİN AYARLARI KİMDE VARSA BİZAHMET FOTO CEKİP GÖDEREBİLİRMİ ACİL LAZIMM
  • Yok aarkadaş yaa. Ya bu TV sadece ikimizde var. Yada kimse yardımcı olmak istemiyor :((
  • Hocam ben pes ettim. TV'yi yetkili servise verdim. 3 saat sonra geri aldım sağlam bir şekilde. Renkleri kaybolmuştu. PTC yanmıştı yani. Birde benim bozduğum servis menüsü ayarları toplamı 55 TL aldılar. (Garantisi bitmişti) Sende servise ver TV'yi. En fazla 20 TL'ye yüklesinler menüyü. Ben sana menüyü yollardım ama İki aynı model TV'nin ayarları bile birbirini tutmazmış. Tuner ve tüp modeli sebebiyle.
    Saygılar.
  • ben bugün birnebze hallettim görüntüyü amayine biraz yamuk duruyor bendede renk problemı var renkler birbirine girdi pembemsi renk yanı bendede PTC yanmıs bakalım mecbur arıcaz servisi

quote:

Orijinalden alıntı: hepatit

Hocam ben pes ettim. TV'yi yetkili servise verdim. 3 saat sonra geri aldım sağlam bir şekilde. Renkleri kaybolmuştu. PTC yanmıştı yani. Birde benim bozduğum servis menüsü ayarları toplamı 55 TL aldılar. (Garantisi bitmişti) Sende servise ver TV'yi. En fazla 20 TL'ye yüklesinler menüyü. Ben sana menüyü yollardım ama İki aynı model TV'nin ayarları bile birbirini tutmazmış. Tuner ve tüp modeli sebebiyle.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djx -- 19 Eylül 2010; 1:30:21 >
  • Uğraştığıma değmedi. 55 TL için internette forum forum dolaştım. Bendede renkler aynıydı. Hadi geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepatit -- 19 Eylül 2010; 12:52:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.