Şimdi Ara

Ardream için Hangi mage türü uygun?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 74 lvl asasımı sattım yaklasık 5 milyara bayaa bi item vardı şimdi mage item diziorum.
    Şuan aldıklarım atack mge olcam aama yedekde hp giysilerde olcak :D
    Şuan toparladıklarım +7 lycaon staf(yakında +8 ini bulcam para artarsa)
    (mage linen +9 set mp)
    +1 ring of magic +2 ring of magic
    +2 dual crystal earing
    +1 mana belt
    +0 ıron neclake
    (yedekde +8 crimson set ve +8 elixir var ve hp +10 set )
    Yakında ss koycam ilk su lycaon u +8 yapmaya çalıscam ama ardream yapdığım içni adamlar fire ımpacte ile 500-750 arası damge yiolar gelene kdr zate 57+51+54 ardından amnes atınca dayanıcak adam klmadı suan :)
  • andeam için 59 lvl asasian türü uygunmage pek iş ggörmüyo unun için söledim
  • Paper mageler saglam wurur ama olmeden pk yapmak ıcın adam gıbı takılar lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostomer

Paper mageler saglam wurur ama olmeden pk yapmak ıcın adam gıbı takılar lazım

Ardream de asasların tek spike ı 600 den fazla vurmuo tek potlada bitince 3 manes de yatıo zzate ard ard 550 dam ge e hangi asas dayanır

Scrol basdığımda zate 400-550 arası atıolar zaten yaklasık 2600-3100(hp ile) arası değişsior ac da 400-500 arası oluıo pek asas dayanamıo mage dehşet hele hele paper ama dehşet item olcak ve oynamayı bilcen diğer türlü tek spike gidersinNoob sanıp dalan asaslar hüsrana uğruo:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tombaldwin -- 5 Mart 2007; 18:44:39 >

• +7 elixir +7 crimson set kekury belt görev takıları küpe +9 healt
  • Peki arkadaslar 63 olsam paper olsam ? +8 üstüm full +9 wood kekury belt +9 healt küpeler olsa olmazmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: thranduil07

74 lvl asasımı sattım yaklasık 5 milyara bayaa bi item vardı şimdi mage item diziorum.
    (mage linen +9 set mp)
    +2 dual crystal earing
    +1 mana belt
    +0 ıron neclake
    Yakında ss koycam ilk su lycaon u +8 yapmaya çalıscam ama ardream yapdığım içni adamlar fire ımpacte ile 500-750 arası damge yiolar gelene kdr zate 57+51+54 ardından amnes atınca dayanıcak adam klmadı suan :)

magic power bonuslar işe yaramaz pkda hp set yap kendine
  • quote:

Orjinalden alıntı: BacardiiFreezer

ardream için en iyisi paper diyen arkadaşlar olmuş

katılmıyorum

papaer magelerde uçuk itemler olmadıkça ardreamda iş yapamaz çünkü defans yetersiz kalır o şeklilde hp 1.6k olsun diyelim 1500 buf ile 3.1k olsun diyelim mesela

karşıdan 3 asas geliyo sen geri dönüp kaçıyorsun tabi onlar lf li sana hepsi 1 spike atsa yerdesin fakat pet olursan

canın 1500 buf ile 2.9k felan olur dd 15 ile ve 200 ac ile bi asas en fazla 600-700 vurur 3 asas tanesi 700 den 2.1k eder geriye 800 hp kalır borun değil tabizaten 3 asası gördükten sonra town çekmemek biraz sazanlıktır

ayrıca skill dizilimdede 57ice 43 light veya 57 flame 43 light ol

ice olursan ; 3 asa seni kovalayınca bi bilizard onları lf de kurtaramaz :D

flame olursan ; bir asasın spike kadar damage atarsın milletin şaftını kaydırırsın ayrıca 56 skili ile yakında 600 damge ye yakın vurursun

bu benim görüşüm ban felan yazmayın

katılıyorum....

• quote:

Orjinalden alıntı: undertow

57 flame ver geri kalanı light yap ve intci ol.Uzaktan flame çalış yakından 42 light çalış bak göreceksin çok iş yapacan.

sana katılıyorum en iisinin dedın 59 flame 42 lr yatır crımson +7 set yap eline elixir al !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAPEDSOUL -- 5 Mart 2007; 20:07:54 >
  • Elixir +7 crimson +7 le baya bi damage vurabilirmiyimki:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: ajax_mage

quote:

Orjinalden alıntı: thranduil07

74 lvl asasımı sattım yaklasık 5 milyara bayaa bi item vardı şimdi mage item diziorum.
    (mage linen +9 set mp)
    +2 dual crystal earing
    +1 mana belt
    +0 ıron neclake

magic power bonuslar işe yaramaz pkda hp set yap kendine

Çok damage vurmak için onlar hp set im var ayrı +8(set) ıron neck im ve +1-+2 rom var bunları ayrı kullanıom hp lazım olunca
    Lycaon u +8 geçirdim sonunda bayaa uğraşdım 3 +8 chitin(warrior helmet-gloves-helmet)1-2 tane +10 ıvır zıvır son 4 lycaon staf +7 vardı hepsini triana ile basdım sonda bi itemim vardı +8 ms üzülmekde olsa onuda yakıp trina ile +8 e geçirdim süper oldu char suan hp +9 set dizmeye çalısıom
    Real yolla yakın bi ark çok ucuza verdi +7 lycaon ların tanesini 20 ytl den aldım yakın bi arkadaşdı.Char bitdi ilerde pet olursam +8 complete set yapmaya çalıscam ilk ama hp set hazır ardream için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tombaldwin -- 5 Mart 2007; 21:26:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ßeramusKing

quote:

Orjinalden alıntı: BacardiiFreezer

ardream için en iyisi paper diyen arkadaşlar olmuş

katılmıyorum

papaer magelerde uçuk itemler olmadıkça ardreamda iş yapamaz çünkü defans yetersiz kalır o şeklilde hp 1.6k olsun diyelim 1500 buf ile 3.1k olsun diyelim mesela

karşıdan 3 asas geliyo sen geri dönüp kaçıyorsun tabi onlar lf li sana hepsi 1 spike atsa yerdesin fakat pet olursan

canın 1500 buf ile 2.9k felan olur dd 15 ile ve 200 ac ile bi asas en fazla 600-700 vurur 3 asas tanesi 700 den 2.1k eder geriye 800 hp kalır borun değil tabizaten 3 asası gördükten sonra town çekmemek biraz sazanlıktır

ayrıca skill dizilimdede 57ice 43 light veya 57 flame 43 light ol

ice olursan ; 3 asa seni kovalayınca bi bilizard onları lf de kurtaramaz :D

flame olursan ; bir asasın spike kadar damage atarsın milletin şaftını kaydırırsın ayrıca 56 skili ile yakında 600 damge ye yakın vurursun

bu benim görüşüm ban felan yazmayın

katılıyorum....

Paper mage gayet işe yarar yedekde mutlaka cs+3 ve üstü bulunmalıdır am a öyle uçuk itemler herkezde yok ben atack mage im :D Staf vuruşunu pek kullanmadığımdan daha çok flame damage li unique hammer ve cs +ile dolaşıom az da olsa str ye vermek pek iyi değil ama ac 600-700 lere vuruor ve warriorların kesmesi imkansız bi hakla gelio ama dediğin gibi haklısın uçuk itemler lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tombaldwin -- 5 Mart 2007; 21:30:58 >

• o zaman hangisinden zevk alıosan onunla oyna!
  • paper fakat herkez tek ceker dio dd 10 da alıcam +9 wood var kekury belt filan
  • benim paper magem var arddream da edenada adı Theicestorm çoğu kişi tanır asaslardan çok adam alıyodum (şu an 60 lvl soyuldu) ilk önce +7 crimson +7 dd kafalık +2 rb elixir ep dual wss dual cristalring dual +9 hp küpe taktım 600 civarı dmg veriyodum kolay kolay yatmıyodum baya iyidi sonra daha çok dmg vereyim diye paper oldum +9 wood +8 +9 paper giysiler Ep Dual rom dual wss belt of life taktım 2400 küsür canım oldu 700-900 arası vuruyodum ama çok fazla ölüyodum 10 kişi alıyosam üç kere ölüyodum o da 70 np geliyo 75 np gidiyo oluyo partyde iyi kesen adamlar yoksa zarardayım.

magenin görevi adamları kitlemek yavaslatmak bu sayede arkandan gelen asas yada warrior adamı rahat rahat keser ayriyetten baska görevin adamları çekmek paper olursan zırt pırt yatarsın kimseyi çekemessin

sen kendin düşün arddreamda hiç farketmez ha pet olmusun ha paper ama cz yi düşünüyosan paper cz de hiç birşey nova townda anca np kasar ama o da 72+ falan çünkü lightning ve glacier skillerinin etki etmesi int le alakalı int yoksa adamları kitleyemessin yavaslatamassın bu durumda hiç sansın yok partynede faydan olmaz. tavsiyem sağlam int

ha unuttum senin rememberthisname ile bi alakan var mı edenada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigstone -- 5 Mart 2007; 22:16:22 >

• bi satır şey yazdım süre bitti
  • En az 450 dfns oLacak minumum benimki şöyLeydi.
    ep duaL rom görev beLt ' i küpenin biri health 9 biri sse üstüm +8hp set dd10 +9 wizard

ben en fazLa 900 yiyordum canım sıkıldı pet oLdum pet oldummu yanında kesin sağLam asas Lazım sen stunt layacan adam kesecek.
  • Daha yeni üye oldum aranıza.
    Hoşbulduk diyim önce.

bence ardream charı yapacağın mage int olmamalı. cunku int oldugunda mp ye mecburi az vermek zorunda kalıcaksın. buyuk cogunluk int e.
    Ares te __TT__ ile 1 yıldan fazla LR takıldım. solo da kendimce yeterince iyiydim. Ama paper olarak. İnt çi oldugunda defans saglam olacaktır ama tek alamadıktan sonra neye yarar. Gordugun herkesin uzerine atlayamayacaksın taki vs taktiklerini ogrenene kadar. Ama şöyle bir güzelliği var. ( diger charlar için sen kilit koyacaksın onlar kesecek. Ta kiişi ogrenip son vurusu yapacagın anı bekleyip 35 i cakana kadar. cunku ezik char oldugu için seni kimse partiye almayacak ve sende mecburen tek takılacaksın.Yada mage partiyle.

O yuzden bana sorarsan paper ol. +8 hp set ve gorev takıları yeterde artar bile. illaki LR istiyosan paper lr ol. Exp partilerde son sırada tercih edilirsin ama ardream da 35 gibi saglam bir atışın olacaktır. Uzak ve etkili. staff vurusunu asas kadar iyi kullanmalısın hele saglam bi dd buldugunda en kral asas seni sadece seyreder.

Kısaca İnt olursan kolay yatmazsın belki ama tek alamazsın. tabi 59 lvl ve ardream için konusuyorum. 62 den sonra int'e donersen ayrı.
    DD kullanan bi paper olursan 700 hp ile bile girsen ilk vurusu yemezsen yada 35 ile uzaktan kilit ve staff ile iyi bi indirirsin asası. sadece garip garip bakar sana o kadar. bişey yapamaz. DD yoksa 35 ile uzaktan kilit 56 ile yaklasırken saglam bi atış arkadan staff ile asas gibi kayarak keyfini cıkara cıkara pataklarsın istediğini.

Paper Lr en güzeli

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.