Şimdi Ara

ARES LVL 70 MaGe (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • haşa öyle bir şey demedim. ben sadece "sen komik misin " dedim adama. herkes bana "aa salağa bak ne dediii" dediler. ben de kendimi savundum. durup dururken kimseyi suçlamadım. ayrıca lvl 70 olup meteora nova diyen, ve insanlar aldatacağından emin oldugum birisine hala noob diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bone[Olympos]

haşa öyle bir şey demedim. ben sadece "sen komik misin " dedim adama. herkes bana "aa salağa bak ne dediii" dediler. ben de kendimi savundum. durup dururken kimseyi suçlamadım. ayrıca lvl 70 olup meteora nova diyen, ve insanlar aldatacağından emin oldugum birisine hala noob diyorum.

Madem Böyle Diyorsun Bu Kişisel Sorun demektir.................VE KİŞİSEL SORUNLAR FORUMDA POST ATARAK YAZILMAZ "ÖZEL MESAJ".......DİYE BİR KAVRAM VAR....O ÖZEL MESAJ OLAYINI SÜS İÇİN Mİ KOYMUŞLAR ORAYA?.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 17 Ağustos 2006; 22:44:56 >
  • Bone anlasılan bu forumda yenisin!!!Senin ne ile ugrastıgın umrumda deil!!! 65 k np si warmıs pehh isterse 1m olsun umurumda deil !!!! Önce lvl e bakar !!! Çünkü lvl kastıkca daha da güçlenirsin!! Şimdi yeni patchde lvl 64 e lvl demiolar!!!! Onun için kas öle konus !!! Saygılarımla herkese LTf kimse alınmasın Sadece sözüm beni ezik gören eziklere !!!!
  • Ve ayrıcada meteora nova demedim !!!! Meteoru actırmadım 2 nova actırdım !!!! Tabi sen lvl 70 olamadıgın için bilemezsin!!!
  • AL OZAMAN SEN BUNUN AÇILIMINI BUL S.G.B.Ü.Ç.K.Ç.B.Ş.S.G.K.İ
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_TR_

Areste lvl 70 orc magemi satıorum!!!! +7 rons staf and +8 hp set and +8 +9 hp takılar and mp takılar !!! ALıcı olanlar TheNoobSmoke@hotmail.com adresinden bana ulasabilirler!!! Antalyadan olması saglıklı olur!!! LTf sadece alıcı olanlar eklesin!!!!

Türklüğünden utan!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonidas_ -- 17 Ağustos 2006; 23:28:54 >
  • Beyler Tşk ederim hepinize !!!! Sonucta bu forum herkes atısıp galip belirlensin die kurulmadı!!! Herkesin birbirine yardım edebilmesi için kuruldu !!!AMa bazen kendini yükseklerde gören bi insanın yada asagılamaktan zevk alan insanların üyeliklerinin aktif oldugu bi forum oldu!!Neyse Allah herkesin gönlüne göre wersin!!!!
  • Devasa Online Rol Yapma Oyunu.. BUDA mmorpg nin türkçe açılımı umarım anlamışsındır

bu arada GangSTAz arkadaşımıza yaptığın açıklamalar için teşekkür ederim
  • quote:

Sen lamersin!!! Ayrıca da kendi charında ne kadar np war and lvlin kac ...Hadi bunlarıda gectim ne kadar paran war!!! Burda amacımız programcılık deil !!! Knıght online janem!!! İster hacker ol ister lamer !!!! BANANE SENDEN İLK ÖNCE KONUSMAYI ÖĞREN CHARINI KAS LVLİNİ KAS ONDAN SONRA KONUS!!!! U RE NOOBİES !!!! LOL

noob luk level la veya item le anlaşılmaz oyun tecrübesiyle anlaşılır bildiğim kadarıyla...
    sende burda çok noob ca konuşmuş bulunmaktasın her mesajında..
    o yüzden level 70 olduğuna inanmıyorum
  • quote:

Bone anlasılan bu forumda yenisin!!!Senin ne ile ugrastıgın umrumda deil!!! 65 k np si warmıs pehh isterse 1m olsun umurumda deil !!!! Önce lvl e bakar !!! Çünkü lvl kastıkca daha da güçlenirsin!! Şimdi yeni patchde lvl 64 e lvl demiolar!!!! Onun için kas öle konus !!! Saygılarımla herkese LTf kimse alınmasın Sadece sözüm beni ezik gören eziklere !!!!

tamam söle bakalım raptor+9 ve shell set+8 li iron necklace ve x2 warrior earring iron belt +9 str yüzüklü bi level 64 warrior mı daha güçlüdür yoksa level 70 glave+7 li chitin+7 set li full +7 str takılı adam mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: _Diego_

quote:

Bone anlasılan bu forumda yenisin!!!Senin ne ile ugrastıgın umrumda deil!!! 65 k np si warmıs pehh isterse 1m olsun umurumda deil !!!! Önce lvl e bakar !!! Çünkü lvl kastıkca daha da güçlenirsin!! Şimdi yeni patchde lvl 64 e lvl demiolar!!!! Onun için kas öle konus !!! Saygılarımla herkese LTf kimse alınmasın Sadece sözüm beni ezik gören eziklere !!!!

tamam söle bakalım raptor+9 ve shell set+8 li iron necklace ve x2 warrior earring iron belt +9 str yüzüklü bi level 64 warrior mı daha güçlüdür yoksa level 70 glave+7 li chitin+7 set li full +7 str takılı adam mı?

Sende burda cook noob konusmussun mage karekteri pata küte dalan bir karekter değildir destek charıdır.Savaşlarda genel de mage si bol olan ırk kazanır...

• quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

quote:

Orjinalden alıntı: maligs

quote:

Orjinalden alıntı: Bone[Olympos]

+8 +9 takılarla mı 70 oldun? lol musun sen?

lol

lolum lolsun loluz

• Bu lolsun lol adam seni hitabını ne olduğunu bilmeden kullananlardan nefret ediyordum , kimse bişey demiyodu eskiden şimdi uyandınız sanırım yabancı bir ortamla hiç konuşmayan tipler genelde böyle oluyor ( kısacası veletler ) . Bende pek kullanmam hatta biraz saçma geliyor ama alışmışız '':)'' '':D'' gibi gülmeye napalım . LvL 70 arkadaşa gelince biraz bana saçma geldi 70 e kadar hiçmi savaşa , cz ye adım atmadın be kardeş ??

• hadi canım cok iyisin aga 2 nova varmı ?
  • abowww kapışmayın arkadaşlarr
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.