Şimdi Ara

arkadaşlar 2. remoteyi yeni aldım ama:(((((((((((((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2. remoteyi yeni aldım.ama spor island,table tenis... oyunlarında 2. remoteyi bi türlü tanımıo..wii sports ta tanıo ama

• hocam Sync tuşuyla aleti wiiye tanıttın mı? ben ilk aldığımda 2. kumandayı sync'le tanıtmamıştım, alet açıkken tuşuna basmıştım sadece... öyle yapınca her loading'de aletle wii bağlantısı kopuyordu... home tuşuyla bağlamak gerekiyordu...
  • hocam tanıtmıştım ben.ama her oyunda tekrardan mı tanıtılacak?bir de zaten yazdığım oyunlarda sonradanda tanıtılmıo:((
  • herşeyi baştan dene derim... yani kumanda ve wiideki sync tuşuna basarak wii'yi açmak mıydı neydi... öyle yap bakalım :) başka bişi aklıma gelmiyo... ben hiç bir oyunda(ki sports island da var bende) sorunla karşılaşmadım...
  • sende de mi war ?kardeş seni allah gönderdi:)sen her oyun için tanıtıomusun 2. kolu??
    kardeş ısland da hangi menüden tanıtıosun 2. kolu??yoksa direk görüo mu??
    tamam ben senin dediğini deneyecem..
  • hocam oyunlara tanıtmıyorsun... wii tanıyor bir kere... ondan sonra ana menüde kumanda bağlandımı oyunlarda filan kopmuyor...
  • tamam winin üstünde bunun için tuş warmış buldum.ilgilendiğin için saol hocammm
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky8585

tamam winin üstünde bunun için tuş warmış buldum.ilgilendiğin için saol hocammm

quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

yani kumanda ve wiideki sync tuşuna basarak wii'yi açmak mıydı neydi... öyle yap bakalım :)

başka bişi diyemiyorum hocam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.