Şimdi Ara

ARKADASLAR BAN AÇTIRMA GİBİ BİR İMKAN VARMI(PREMİUMDA VARDI?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bana yardım edebilirmisiniz ban açtırma gibi bir imkan varmı siteye ticket atıyorum sorry i'm not using kosp but im in the kosp party adında yazmıstım sadece cvp olarak gelmişti bence pek ilgilenmediler kopyala yapıstırla ilgili bir msj gibi geldi belkide kendimi iyi anlatamadım ama bunu ne şekilde dile getirmeliyim yada 1ticketla iş çözülürmü 999 gün ban, arkadasın biri gm nin e mail adresine düzgün bir msj atarsan belki açılır dedi ama ne yapabilirim?kosp kurmadım ama kosp partysinde bulunuyordum,aramada tarattırdım yeterli bilgiyi edinemedim bana yardımcı olabilirmisiniz?(server xigenon)cvplarınız için teşekkürler(banlanmadan önce 16 gün gold premiumum vardı)

• nedense oyunda ban yienlerin hepsin sucu kosp partyisnde olması nerde bu kosp kullananlar eer herkes sadece partyde olmasından dolayı suclusa kospcu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brszkn -- 24 Şubat 2007; 20:19:37 >
  • 3rd Party ToolsKullansanda Kullanmasanda bu warsa Acılmaz...
  • hiç bir imkan yokmu yani ban açtırmak için ???
  • ticket la şansını dene bnce...
  • Kardeş ben party de falan değilken koxpta yokken ban yedim derdimi kimseye anlatamadım ban yedikten sonra adam yerine koyan yok üstüne bide başka ticket atma diyip ticket atmamı engellediler block999 olanlar 3 4 ay sonra belki bi ihtimal açılıyor açılanlar var.Ama açılmama ihtimalide yüksek senin demenle bişey yapmazlar açarlarsa kendiliğinden 3 4 aya açılır.Oda belki...
  • ESKIDEN BIR KONU ACILMISDI TELEFON NO WERILMISDI BURAYI ACIP DERDINIZI ANLATIN INGILIZCE OLARAK DIOLARDI AMA TAM OLARAK UNUTTUM
  • derdimi nasıl dile getirebilirim inglizcem de zayıf bir örnek verebilirmisiniz ingilizce, çünkü önceden atmıstım çok basit bir ingilizce ile derdimi anlatamadım
  • Ticket atmayı dene ama işin zor açılmaz.ama şansını dene.
  • arkadaşlar benim hesap paramın yatmadı gözükmesinden banladı bu ticketi nerden bulucaz veya para yattığı zaman bu ban açılırmı. ulan masteride yeni açtırmıştım içim acıdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.