Şimdi Ara

Arkadaşlar ben neden konuşamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bayanlarla konuşmak onlarla arkadaş olmak istiyorum ama cekingen davranıyorum bu sorunu nasıl aşabiliri yardımcı olun lütfen tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum ama dalga amaçlı deyil ciddiyim ben şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanylmz37 -- 12 Ekim 2008; 21:55:23 >
  • çok fazla erkeklerle takılma. bayanlara da manita gözüyle bakma, onlarla da biraz takıl. ilk başlarda sadece dinleyici ol. bakarsın zamanla geçer.
  • İşe yaramı dersin acaba denerim
  • ayıp eden kaybeder
  • quote:

Orjinalden alıntı: |KİNG|

ayıp eden kaybeder

Ne anlatmaya calıştın daha acık yazarmısın
  • önce bayanları öp sonra konuş o
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanylmz37

İşe yaramı dersin acaba denerim

yani onlara karşı davranışından,bakışından kaynaklanabilir bu durum. soğuk durma, bir denersin işte
  • Kardeşim benim arkadaşlarımın yarısından fazlası kızdır ama sevgilim yok şu an. Demek ki neymiş konuşmak arkadaş olmak problem değil sonrası sorun. Ben n'abayım?
  • kızları sex objesi olarak görmessen açılırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Troy -- 12 Ekim 2008; 22:19:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TomCruise

kızları sex objesi olarak görmessen açılırsın.

Ben Hem onları dediğin gibi görüyorum ama okulun bütün kızları adımı bile bilir N'apcaz
  • ağzına geleni söyle. bu kız bana bişey der mi sakata gelirmiyiz acaba diye düşünme. kızlar erkeklerden daha samimi olur çoğu zaman içlerine girince bi daha çıkmak istemezsin dikkat edilmesi gereken nokta kendini fazla kaptırıp kızın yanında küfür falan etmemek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mizansen

Kardeşim benim arkadaşlarımın yarısından fazlası kızdır ama sevgilim yok şu an. Demek ki neymiş konuşmak arkadaş olmak problem değil sonrası sorun. Ben n'abayım?

Al benden de o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: / AzuRiLL \

quote:

Orjinalden alıntı: TomCruise

kızları sex objesi olarak görmessen açılırsın.

Ben Hem onları dediğin gibi görüyorum ama okulun bütün kızları adımı bile bilir N'apcaz

Sizin türevlerinize, gördügümüzde vay pez.... diyoruz.
  • kızları çok büyütüyosunuz gözünüzde.. bütün sorun burda işte

pembe sı.tıklarını sanalar bile var
  • quote:

Kardeşim benim arkadaşlarımın yarısından fazlası kızdır ama sevgilim yok şu an. Demek ki neymiş konuşmak arkadaş olmak problem değil sonrası sorun. Ben n'abayım?

alınma ama seni gay sanıyo olabilirler

kızlarla fazla takılmak iyi bişey deill

vurmak istediklerinle takılcan abii gerisinle niye takılıyon malmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: own3dripy

quote:

kızlarla takılmayı bende severim. takıldığın kızlar seni seviyosa sana en kral kızı bulup getiriyolar istemesende zorla ayarlıyolar kızları bu kafayla mallık yapan sen olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

quote:

Orjinalden alıntı: own3dripy

quote:

kızlarla takılmayı bende severim. takıldığın kızlar seni seviyosa sana en kral kızı bulup getiriyolar istemesende zorla ayarlıyolar kızları bu kafayla mallık yapan sen olursun

yok abi ben denedim kızlarla yakınlaşmayi sırf arkadaş olarak
    devamli seni diğer kızlardan kıskanıyolar, kızlar varya birbirlerini hiç sevmez

2 kere denedim 2 side peşimi bırakmadı

sonra anladım kızlarla arkadaşlık olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.