Şimdi Ara

Arkadaşlar Bir Yardım Edermisiniz!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlarr Ben Premium üyeyim Oyuna Girdiğimde Char Oyuna girerken ( Effeck Data %99 ) Dolduktan sonra PC kendi kendine reset atıyor acaba bu sorun nedendir?? - Birde Pc'im sürekli reset atıyor kendine Format atmama karşın sorunu bir türlü çözemedim sizin özgün bilgilerinizi bekliyorum Şimdiden Herkeze Teşekkürler.....

• :D geçmiş olsun
  • Cvplarınızı bekliyorum arkadaşlarr...
  • pc durup dururken reset atiyorsa vede böle oyunlara girerken atiyorsa raminda sorun olabilir.
  • Fanlarını kontrol ettir.İşlemcin çok ısındığı için bilgisayar güvenlik için kendine res atıyor olabilir..
  • Ram diyorum başka bir sebebi oldugunu sanmıyorum... bide pc kaç saatdir acık_? yada oyunu kaldırabilecek bir pcmii?
  • Ram lardaki spot ları tek tek denedim ve Fanları temizleyip tekrar yaptım SIcaklıktata müzmin derecede bir artış yok ve bir PC nin çok rahat çalışa bileceği bir sıcaklıkta ama hala bualamdım sorunu
  • bende 256mb 266mhz ram varken 512mb 400mhz ram almıştım oyun donuyor diye.mhz leri uymuyo diye reset atıyordu oyuna girerken.sonra çıkardim 266mhz liyi.512mb ile takır takır oynuyorum:D
  • artık bilmiyorum format ta attiğina göre sorunun donanımdan olabilr.
  • Ram den kaynaklandığını sanmıyorum ama sen bi makinenin ozelliklerini sayarmısın
  • ( Pentium(R) 4 CPU 2,80 GHz 512 MB RAM ) ya aslında uzun zamandır oynuyorum ama önceden böle bir sorun yoktu ve PC'imde sürekli oynuyordum bu oyunu + oyunu bugün açalı 1 saat olmasına rahmen bu sorun ortaya çıktı...
  • valla bebnde merak ettim rem ii fanlar tmm ee ne bunun sorunu ???????????????????????*
  • Vallahi birde ben çöze bilsem gam yemiycemm Sinir hastası oldum resmen yaaa Oyuna gidiyorum tam parti buluyomm takk PC reset atıyorr alalhtan premium varr öle idare ediyozz 64 e kasıyom ama kasabilirsemm paso reset atıyor makina çıldırmak içiten değil
  • kardes donanimdan anlıyosan... Pcdeki tum kabloları cıkar girişlerini temizle tekrar tak... programdan bir sorun oldugunu sanmıyorum donanımında bir proglemin var... özellikle işlemcini cıkar orayı temizle tak.. 3 gun once elime öle bir makine geldi... oyuna girip herhangi bir monster a vurunca oyun kitleniyordu oto reset atmıyordu, fakat biz atıyorduk... problemi ram inde idi. değişince sorun cozuldu.
  • Bunların hepsini Yaklaşık 2 gün önce yaptım Ram2i çıkrıp taktım belki yerine oturmuyordur diye Fanları temizledim hepsi tamama Format biel attım belki Trojan falan vardır diye ama hala devam ediyor sorunn yani bualamdım sorunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.