Şimdi Ara

Arkadaşlar bu GM mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tufan21

Beni Eklesin Hacker Mi Bakalım tufan_hacker@hotmail.com .

• Elimde olsa ss leri koyardım buraya, konuşma şöyle;

Ben - hey stop. (dolaşıyordu hotanda)

O - yes ?

Ben - r u gm ?

O - mmmm....

Ve toz olup gitti :) Arada bir hala görüyorum yarkan kesilirken geliyor yada taklamakanın girişlerinde görüyorum.
  • guild amblemidir dicem guildi yoq
  • O hacker. GM olsa ismi uturncu yazardı Hem GM olsa senle muhattap olmz .
  • BEYLER O ADAM PROGRAMCI BİZDE KONUŞTUK LVL _UP_9 İLE RESMİDE VAR
  • Evet o eldoradoda da var nick i de benzer Lvlup 7si yok ama neyse bizde gorduk onu daha 70 lvl olmamıs ama skilleri max ti butun itemleri npc itemi di gosterdi bizden item falan istedi help melp falan diodu bizde sallamadık tabi ama şimdi gorunce Herhalde o Gm liğini belli etmek istemeyen Gm gibi bisey yada Gm lerin tanidiği biri yada Joymax tan kıyaği olan biri böyle bişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Google- -- 27 Haziran 2007; 13:05:29 >
  • millet sallayıp gidiyor tobe tobe kufretcem bende geçen oyle bir adama rastladım pk ydı
    adı LVL_UP5 mi ole biseydi.Adama 4k-5kcakıyorum surekli vuruyorum beni takmadı bile ya pot da basmıodu ne olduğunu cozemedim.Sonra bana vurdu değişik bir skille sanki caple pvp yapar gibi yine kalktım ordan ex de gitmedi ne iş?
  • [GM] olsa nie msn'ini versin ki Sewgili mi arıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThiefKiller

millet sallayıp gidiyor tobe tobe kufretcem bende geçen oyle bir adama rastladım pk ydı
    adı LVL_UP5 mi ole biseydi.Adama 4k-5kcakıyorum surekli vuruyorum beni takmadı bile ya pot da basmıodu ne olduğunu cozemedim.Sonra bana vurdu değişik bir skille sanki caple pvp yapar gibi yine kalktım ordan ex de gitmedi ne iş?

Millet salliyordu sağol sende sallamayip bizi aydinlatiğin için

• server tibet
  • ya sallamyın [GM] neden sizle muhabbet etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: yib

ya sallamyın [GM] neden sizle muhabbet etsin

Neden etmesin bunlar insan değilmi

• ALINTI:
    millet sallayıp gidiyor tobe tobe kufretcem bende geçen oyle bir adama rastladım pk ydı

®®®®FAZLA BULGU® SALLAMA CİVCİVLE® GEBERCEK®®®

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accseller -- 27 Haziran 2007; 14:00:28 >
  • hem tıelf olmus hem sımgesı var hem lvl 64 oku var anlaya madım gıtıı
  • resmi arkadaşa gösterdim beginner işaretini tekrar koymuş bunda bir şey yok dio 1 de parayla yapmış olabilir dio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_ztrk -- 27 Haziran 2007; 19:21:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_ztrk

resmi arkadaşa gösterdim beginner işaretini tekrar koymuş bunda bir şey yok dio 1 de parayla yapmış olabilir dio

20'den sonra beginner işareti ayarlarda pasif duruma geçer, yani tekrar koyamazsın. Parayla yapmış'a bittim

<Arkadaşına iletirsin>
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_ztrk

resmi arkadaşa gösterdim beginner işaretini tekrar koymuş bunda bir şey yok dio 1 de parayla yapmış olabilir dio

Bende ole dusunmustum ama bilmediğimden ole dusunmusum su an 76 lık charima baktım beginner ayar kutucuğu pasif yan i sonradan açamaz o işareti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Google- -- 27 Haziran 2007; 19:30:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkartis

Bence SiHiRLiKuLe gibi bi char. SiHiRLiKuLe nasıl GameSultan ın temsilcisiyse o da Levelup! ın temsilcisidir. SiHiRLiKuLenin de nikinin yanında beginner işareti var.

Bencede boyle olabilir SiHiRLiKuLe'de gamesultan'ın temsilcisinin charı ve aynen noyle bu da bir temsilci bence.

(Berkartis silkleri goturuyon len)
  • alp's in gm sini gören varmı???

varsa fotosunu koysa tam süper olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bogualp_Gazi

quote:

Orjinalden alıntı: berkartis

Bence SiHiRLiKuLe gibi bi char. SiHiRLiKuLe nasıl GameSultan ın temsilcisiyse o da Levelup! ın temsilcisidir. SiHiRLiKuLenin de nikinin yanında beginner işareti var.

Bencede boyle olabilir SiHiRLiKuLe'de gamesultan'ın temsilcisinin charı ve aynen noyle bu da bir temsilci bence.

(Berkartis silkleri goturuyon len)

Ehehehe, doğru ya hakkaten. Ama ben şimdiye kadar ilk kez "SiHiRLiKuLe" adında bir char duyuyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.