Şimdi Ara

arkadaşlar buraya gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler boşuna tartışıyosunuz ben edana açıldığında oraya geçmek istedim ark dediki geçme edit charlar çıkacak ortaya dinlemedim girdim kasmaya başladım. size yemin ediyorum 60+adamların haddi hesabı yoktu daha 4.gün falan bu muhabbet.
    tam 17. gün hiç unutmam clan sıralamasına bakıyoz 1.sıradaki clanın 5m npsi vardı ve 69lvl adamın ismi yazıyodu aynı dakkada bıraktım ve birdaha asla edanaya girmedim çivisi çıkmış resmen adamların.

manes tede aynı şey olucak edit charlar para ile alınmış game master kıyakları falan fişman. cypherıda bu hale getirenler edit charlar ve gm kıyakları değilmi.

• Senin bu dediklerin şu anda edana da yok.Boşuna tepki göstermişsin edit yapan gm ler işlerinden olur edit charlarda oyundan men edilir bunlar kısa surelı seyler bellı bı sure sora duzelir...Manesde de ole olur heralde bilemem...
  • sanmıyorum kardeşim ben cypher açılalı15 gün olmuştu başlıyalı bu oyuna.
    ve şu anda görüyorsun durumumuzu insanlar lvl kasamadıkların değil parasızlık ve itemsizlikten oyunu bırakıyorlar adam la daha 1 saat önce konuştum ismi buldocman raptor almış 600m ye 2gün sora aynı raptor hiç bir farkı yok 350m. ister istemez soğuyorsun nasıl olur bukadar değişir.edit ler her zaman olacak ve olmaya devam edecektir.

not: arkadaşımda +3rol(kaçtane +0 rol lazım siz hesaplayın) ve +1iron nec.(kaç tane +0iron nec lazım) var
    edit bu itemler bizzat genjuro tarafından editlenip droplara yerleştirilmiştir.
    bilen bilir genjuroyu
  • BeNCeDe Millet 10001 türlü heveslerle en güçlü ben olcam ümidiyle çıktığı bu yeni server macerasından eli boş dönüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.