Şimdi Ara

ARKADAŞLAR TOPLU BİLGİ ALIŞ-VERİŞİ YAPALIM DEV ANKET OLSUN ŞU DERSTEN ŞU KAYNAK İYİ DİYE YAZABİLİR Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amacım seneye Mezuna kalan ben ve arkaşlarave seneye ilk defa ygs/lys ye girecek Olan Arkadaşlara Yardımcı Olmak Gidip Saçma Sapan Kaynakları Alıp 30/40 tl boşu boşuna vermesinler daha da önemlisi boşa zaman kaybı Olmasın Toplanıyoruz Gençler Hadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zilyon tane konu var
  • İlk ben yazayım Ygs-lys Kimya Birey Soru Bankası geometri için Maltepe Konu Anlatımlı Fen bilimleri YGS soru bankası Fen Kısmı için İdeal , lys Matematik için Fem beyaz kitap

• mat:fem konu özetli ygs soru bankası , lys fem soru bankası ,karekök soru bankası
    fiz:final lys konu anlatım (mustafa başer) fen bilimleri mor beyaz renkli soru bankası
    kim:simetri , palme soru bankası
    biy:palme konu anlatım-soru bank. fem soru bankası
  • Up

• 1- Femin Fizik kitaplarını almayın. Anlayana kadar beynim yandı kulaklarımdan duman çıktı.
    2- Benimle mezuna kalacak adam arıyorum. Ben tek çalışamıyorum. Benimle kütüphaneye gelicek sabahlıcak vssvsv kısacası hayatıma ortak edeceğim düzgün birini arıyorum. İstanbul anadolu yakasında olupta benim gibi kendine ders arkadaşı arayanlar yazıversin. Düzeyim düşük biraz. Bu sene anca temeli oluşturdum.
  • Konu diye arat fikir sahibi olursun zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.