Şimdi Ara

Arkadaşlar Yardım ve Görüşlerinize İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar birkaç aklıma takılan soru var, daha önce vista flnda kullanmadım hep xp kullandım 64 bit xp kullanmaktayım windows 7'ye geçmekle geçmemek arasında sıkışmış durumdayım,öncelikle pc sistemimi yazayım

Q9550 2.83 @3.83 GHz
    4gb ram @1080 MHz
    Palit Sonic Gtx 260
    22" lcd Monitör

1)Win xp'deki müzik ses performansı 7'ye göre daha iyi deniliyor arada çok fazla,bariz fark varmı?
    2)Oyunlardaki bir çok sitede yorumları okudum xp'deki gibi verim alınamadığı yazılıyor buda gözle görülebilir hissedilir yavaşlama takılma vs gibi sorunlar meydana gelirmi?
    3)Windows 7 nin ram bakımından xpden daha fazla rami sömüreceği kesin fakat açıkcası bilgisayar başında fazla vakit geçiririm bilgisayarımda genelde hep açık kalır buda bilgisayarın yavaşlaması takılma gibi sorunları meydana getirirmi,şu ana kadar xp hiç hata vermedi
    4)En son çıkan win 7 64 bit sürümü ?

aklımdaki sorular bunlar lütfen açıklamalarınızı eksik etmeyin bugün yarın format atmam lazım geçip geçmemekte kararsızım görüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

• windows xp 64 bit 2 ay kullanmış ve windows 7 64 biti yaklaşık 2 yıldır deneme sürümlerinden beri kullanıp takip ederin birisi olarak bildiğimçe yardımcı olmaya çalışayım

ilk sorun xp64 bit zaten ingilizce ki siz bu konuyu aşmışsınız belliki
    ses kartınız iyi olduktan sonra hiç bir sorun olmaz ki windows 7 ye devamlı güncellemeler geliyor ses kalitesi daha iyi olacaktır kendim harici 5+1 ses kartı ve z5500 kullanıyorum
    oyunlarda hiç bir sorun yok hangi sitede neye dayanarak yazıyorlar bilmiyorum oynayamadığım oyun yok eskilerden ra2 deltaforce1 gibi oyunlar oynayacaksanız tabi farklı ama en son oyunların hepsini oynuyorum oynadım kusursuzca

windows 7 ram bakımından evet biraz fazla yiyor mesela bende 4 gb ram kullanmaktayım 1.20 gb gibi devamlı kullanım var biraz aşatırırsanız bunun sebebi devamlı kullanmış olduğunuz programları hazırda bekletiyor ve ilk tıklamanızdan itibaren en hızlı şekilde size yanıt veriyor 4gb ram ile hiç bir sorun yaşamazsınız

en son çıkan windows 7 7600 rtm x64
    kesinlikle düşünmeyin bile

• cevabınız için teşekkür ederim evet dil problem değil ing kullanabiliyorum ramdede sorun yoksa zaten dx10a geçmek istiyodum kartımın hakkını vermedim xpde kaldığım için bütün sorularıma cevap vermişssiniz madem siz uzun zamandır kullanıyosunuz bir sorun yoksa bende geçmek istiyorum ama yazılanlardan açıkcası arada kaldım tekrar teşekkür ederim hemen win 7 kuruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.