Şimdi Ara

Arkadaşlar yeni elite aldım yardımınıza ihtiyacım var (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sky__walker

Component kablo çıkar içinden, ucuna scart girişi sağlayan bi adaptör alırsan tüplü tvdede oynarsın

sky__walker gerçekten çok teşekkürler zaten birçok sorumu sıkılmadan yanıtladın sagolasın

Ps3ten çıkan scart kablosuda işimi görür deyil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMiZ -- 11 Ekim 2007; 14:41:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SEMiZ

Elite bayramdan sonra geliyor ama aklıma takılan bir soru var şöyle ki ; acaba elite nin içinden tüplü tvye bağlamayı sağlayan kablo çıkıyor mu ?

Abi tüplü tvye falan bağlamayı düşünmüyorsun değil mi??

PS3 te kullandığın hdmi-dvi la kullanabilirsin zaten biliyorsundur....
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinan04

quote:

Orjinalden alıntı: cool_veled

Arkadaşlar öncelikle bu forumdaki herkese yaptığı yorumlar için teşekkür ediyorum.ben burdaki yorumları okuyup xbox almaya karar veren bir gencim
    elimde 06/2007 üretimli ntsc-u elite var.alalı 3 gün oluyor.birçok konuda bana yardımcı olmanızı istiycem.umarım ilk mesajdan canınızı sıkmam
    3 kırmızı sorununun elite lerde daha az görüldüğü kanaatindeym.ancak makinanın eksoz fanlarından çıkan havanın biras sıcak olması beni azda olsa endişelendirdi.üstelik makina çalıştığından itibaren az bir süre geçince ılık hava arka taraftan gelmeye başlıyor.konsolun genel kasasında ısı olmazken arka tarafta ısı yoğun bir şekilde gözlemleniyor.sorıularıma gelirsek:
    1.makinanın içini açmayı düşünmüyorum.sebep olarakta garanti dışı kalmasını istemiyorum.microsoft resmi olarak türkiyeye gelirse garanti kapsamından yararlanabilecekmiyim??? eğer yararlanamıyacaksam makinanın içini açıcam.makinanın faturası yok,neden yok diye sormayın
    2.eğerki makinamın garantisi olucaksa dışardan fan takviyesi yapmayı düşünüyorum.hard disk değilde diğer yan taraftan 2 fanla içeri hava üflemek sizce iyi fikirmidir? hava sürkülasyonu için önerilerinizi bekliyorum lütfen..
    3.makinaya stand yaptım herkese öneririm.böylece bütün hava delikleri açık ve yerden uzak.kesinlikle işe yarıyor belirteyim..bu soru olmadı ya
    4.orjinal oyun nerden edinebilirm.bana kullandığınız sorunsuz site tavsiyesi yapabilirmisiniz??

hepinize şimdiden teşekkürler yorumlaınızı bekliyorum.özellikle bu işlerde kıdemli arkadaşların yorumları benim için gerçekten önemli

Kardeş öncelikle hayırlı olsun,makinayı galiba UĞUR elektronikten aldın(bende ordaydım senden önce aldım)
    Öncelikle makina içine sinsin,yani korkma arkadan çıkan sıcak hava için,bu içerdeki sıcak havanın dışarı doğru bir şekilde çıkarılabildiği anlamına geliyor...
    Bu arada 1 hafta 10 güne kadar(bayramdan sonra)HITACHI V 79 DVD-ROM'larada artık firmvare(Türkiyede ilk defa) yapılabilecek,LİVE düşünmüyosan firmvare yaptırmak mantıklı(yanlış hatırlamıyorsam seninkide HITACHI DVD-ROM'du)

heh evet ordan aldım.makinayı açmıycam madem garantisi var.belki ilerde firmware yaptırabilirim.garantisi var herhalde yazılanlar enazından o şekilde.live olayı çok iyiydi buarada.yani insan kulaklığı takıp havaya giriyor :)
    şimdilik netten orjinal oyun kullanmayı düşünüyorum.firmware hele bi gelsin bakalım nasıl oacak.

herkese verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum.

• ha buarada xbox 360 bende tüplü tv ye bağlı ve bence yinede kaliteli.ben kötü göstereceğini sanıyodum ama gerçekten iyi görüntü veriyor
  • kaca aldınız ya soleyin bakalım kim en uygun aldı?

ben 650 ye aldım
  • quote:

ha buarada xbox 360 bende tüplü tv ye bağlı ve bence yinede kaliteli.ben kötü göstereceğini sanıyodum ama gerçekten iyi görüntü veriyor

merhaba
    hocam tüplü tv ye nasil bagladin scart to compenent kablo ile mi ? saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

quote:

Elite bayramdan sonra geliyor ama aklıma takılan bir soru var şöyle ki ; acaba elite nin içinden tüplü tvye bağlamayı sağlayan kablo çıkıyor mu ?

Xbox360 elite elime ulaştığının yarınki günü yeğenler isterler ben kıramam kesin veririm

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

quote:

Xbox360 elite elime ulaştığının yarınki günü yeğenler isterler ben kıramam kesin veririm

benim yeğenler biraz ufak 10 ve 12 yaşındalar, onlara ps2 mi verdim evlerinde onunla takılıyorlar ,bize geldiklerinde konsolllara hiç dokundurtmuyorum bilgisayarda oblivionu açıyorum dalıp gidiyorlar zaten........

EDİT:bu arada elite de karar kılmışsın abi hayırlı olsun...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japonozan -- 12 Ekim 2007; 0:27:55 >

• Ben ntsc usa ELİTE konsolu sıfır 575 ytl tiko şeklinde hakkaten çok uygun fiyata bir ahbabım vasıtası ile buldum ancak satın almadım.Şahıstan ya da elden alacaksam 65'lik Halo 3 edition satın almak istiyorum ama fiyatları çok yüksek(1000 - 1300 ytl arası) ya da microsoft adam akıllı Türkiye pazarına girince firmadan garantili alacağım.Elite'lere de kesinlikle güvenmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prisonbreak75

quote:

ha buarada xbox 360 bende tüplü tv ye bağlı ve bence yinede kaliteli.ben kötü göstereceğini sanıyodum ama gerçekten iyi görüntü veriyor

merhaba
    hocam tüplü tv ye nasil bagladin scart to compenent kablo ile mi ? saygılar.

makinanın içerisinden bi kablo çıkıyor.skart çıkışlı değil.hani şu 3 tane girişi olan(kırmızı beyaz ve sarı)...ama tabi bu kablo aynı zamanda hd de destekliyor.üzerinde bir switch yani değiştirmew tuşu var.gerçekten görüntü kalitesi iyi bana güvenebilirsin.çünkü ben xbox 360 ı hd kalitesinde görmüş bi adamım.tabiki hd kadar deil ama güsel.bıuarada 750 ytl ye aldım.hem birasda şans oldu açıkçası

• iyi ben uygun almışım demekki :)
  • Bende pal versiyonu 620 ytl ye bugun aldim en uygun ben almisim herhalde
  • beyler pekı 800 dolar cok mu bu elite pal ıcın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.