Şimdi Ara

ARTES i709 KULLANICILARI VE PAYLAŞIM (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eyvallah ama artık çok geç :) ben alalı uzun zaman oldu hatta 5 ay falan sanırım.Anlaşılan ki bende şu konumda i709 madurları kervanına katılmış bulunuyorum..
  • merhaba. gecen gün artes i709 tabletime AOKP JB 4.1.2 ALLWINNER A10 güncellemesi kurdum. kurulum tamamen sorunsuz bir sekilde bitti. tabletimi açtığımda ekran dokunmatiğinin çalışmadığını fark ettim. ses ve görüntüde hiç bir şekilde problem yok mause ve klavye denedim çalıştı. wi-fi çok iyi çekiyor makina oldugundan çok daha hızlı çalısıyordu. tarayıcıda web sayfalarını test ettim ve inanılmaz derecede sayfaları hızlı açıyor. sadece ekran dokunmatiği ve kamera çalışmıyor. bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum.
  • arkadaşlar bizdehesapli.com üzerinden satın aldığım artes i709 tabletin gelen garanti belgesinde belge tarihi 24.09.2010, alt satırında geçerlilik tarihi ise 24.09.2012 yazıyor. Ancak ben tableti 19.11.2012'de satın aldım ve bizdehesapli.com'un gönderdiği irsaliyeli fatura elimde.

garanti için fatura tarihim geçerli değil mi? Niçin böyle bir çelişki var anlamadım.

Faturamız garanti için yeterli mi yeni yasalara göre.
  • arkadaşlar hiç yeni güncelleme yok mu bu alete? sitesinde değişiklik yok. ancak buna uyumlu başka bir alet vardır muhakkak. deneyen yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.