Şimdi Ara

Artes Teknik Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artes tabletimde oluşan sorun nedeniyle teknik servise göndereceğim.Ama bi kaç yerde olumsuz şeyler okudum.Bu yüzden bi kaç şey sorucam.

1.Garanti süresi var ama ücret talep edilir mi?
    2.Yapmayıp geri gonderme gibi bir sorun olur mu ? bi yerde öyle yaziyordu.
    3.Tüketici haklarında 20 içerisinde sorunun çözülmesi aksi taktirde yeni tablet verilmesi gerekiyor diyor.tamir süresinde gecikme olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homie66 -- 13 Şubat 2013; 0:12:02 >

• Son olarak hangi adrese göndereceğim?
  • Artes kullanan yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artes kullanan çok ama burası paylaşım forumu değil galiba. Kimse sorulara cevap vermiyor. Herkes işinin görüldüğüne bakıyor. Ben size cevapları vereyim. Öncelikle kullanıcı hatası değilse tamir ücreti yok. Kargoyu dahi karşı ödemeli gönderiyorsunuz. Kargo ücreti bile vermiyorsunuz. Servisteki süreç biraz uzun olabiliyor ama @artesteknik nickli arkadaşla iletişime geçerseniz size yardımcı olur. Değişim için ise, eğer sorun biraz büyükse değişim isteyebilirsiniz. Bu konuda da bahsettiğim arkadaş yardımcı olabilir. Teknik servisin adresi

ARTES BİLGİSAYAR DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
    Hürriyet Cad. Tekin Sok. No:22 Çoroğlu İş Mrk.
    N:1-4-6-7 Şirinevler / Bahçelievler-İSTANBUL

Yine de size bu konuda en iyi bilgileri ve detayları @artesteknik verecektir.
  • Bende daha bugun aldim ama sistem çöktu siz ne yaptiniz teknik destege ulasabildiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artes d812 4.1 güncellemesini bulamıyorum. Elinde olan ya da siteyi bilen bana ulastırırsa cok sevinirim. e posta adresim celikfurkan34@gmail.com lütfen buraya linki gönderinizç
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguras

artes d812 4.1 güncellemesini bulamıyorum. Elinde olan ya da siteyi bilen bana ulastırırsa cok sevinirim. e posta adresim celikfurkan34@gmail.com lütfen buraya linki gönderinizç

D821 olacak sanırım.. Artesin sitesinde iki ayrı 4.1 linki var.. >>http://www.artescorp.com/urun/tablet-d821b.aspx?ttype=Documents#pt
  • merhabalar artes d821 4.1 sürümümü rootlayamıyorum lütfen yardım edin. yeni aldım zaten tam da bilmiyorum nasıl oldugunu bilenler bi link bir sey gonderirlerse sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.