Şimdi Ara

ARTIK ATATÜRK BÖLÜMÜ KURMANIN ZAMANI GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BAŞLIKTADA SÖYLEDİĞİM GİBİ ULU ÖNDERİMİZİN ANLATILDIĞI FORUMDA BİR YER YOK DOĞRU DÜRÜST ARTIK BUNUN OLMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM MEMLEKET DÜŞMANLARI GİTTİKÇE ARTIYOR VE BİZİM BU GİBİ DURUMLARDA ATAMIZIN YOLUNA BAĞLI KALMAMIZ GEREKİYOR HADİ ARKADAŞLAR KATILIM BEKLİYORUM EN SAÇMA OYUNA 300 SAYFALAR KATILIRSINIZ BUNA KATILMASSANIZ ATAMIZA SAYGISIZLIK OLUR

• bence geç bile kalındı bu topic için aklınla bin yaşa dostum...

+1 benden...
  • SENDEN +1 DE MİLLET NEREDE
  • quote:

Orjinalden alıntı: d@ngerusly

SENDEN +1 DE MİLLET NEREDE

demek ki bu kadar umursuyorlar...
  • Daha önce çok açıldı Atatürk konusu, ama ya birileri en ufak tartışmada -en saygılı tartışmalarda bile- olay çıkardı. Ya da benzer şeylerden dolayı o konular hak ettiği yeri bulamadı. Ayrıca forumda her türlü yararlı ve zararlı siyasi görüşe sahip insan olduğu için böyle ufak tartışmaların büyümesi çok kolaylaşıyor...
  • bende açtım noldu hüsran olmuyo din ve ata'nın konuları sürekli tartışmaya yol açıyor onlar için tartışmaya değer ama bu sefer modlar izin vermiyor siliyolar

ama şöyle bişey koyup topiği renklendirmek lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

bende açtım noldu hüsran olmuyo din ve ata'nın konuları sürekli tartışmaya yol açıyor onlar için tartışmaya değer ama bu sefer modlar izin vermiyor siliyolar

Resimler için teşekkür edip iki şey eklemek istiyorum...
    1) Ata'nın olacak
    2) Onlar için tartışmaya gerçekten değer, ama önce herkesin tartışmayı bilmesi lazım Bi laf atıp konuyu terketmek yerine saygı ve insanlık çerçevesinde, konuya gereken hassasiyeti göstererek tartışmak çok zevkli olurdu aslında

• quote:

Orjinalden alıntı: -273º

quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

bende açtım noldu hüsran olmuyo din ve ata'nın konuları sürekli tartışmaya yol açıyor onlar için tartışmaya değer ama bu sefer modlar izin vermiyor siliyolar

Resimler için teşekkür edip iki şey eklemek istiyorum...
    1) Ata'nın olacak
    2) Onlar için tartışmaya gerçekten değer, ama önce herkesin tartışmayı bilmesi lazım Bi laf atıp konuyu terketmek yerine saygı ve insanlık çerçevesinde, konuya gereken hassasiyeti göstererek tartışmak çok zevkli olurdu aslında

+1 HOCAM

VE UNUTMAYIN ZARARLI İNSANLAR İSİM VERMİYELİM EĞER ATAMIZ BURADA OLMASAYDI SİZDE BURDA OLMAZDI

• destekçinizim.
  • devamı gelmiyor gördüğünüz gibi bu topiğin tek tutma çaresi tartışma ona da gerek yok
  • bence bu topic değil sabit bir konu olmalı modlara bildirelim arkadaşlar
  • Arkadaşlar konu dışına bakarsanız görürsünüz Atamızla ilgili konuyu 2 ayı aşkın süredir üst konu.

Ayrıca Gereksiz bölümünde böyle bi talep bana saçma geldi

http://forum.donanimhaber.com/m_8109781/tm.htm
  • SANA SAÇMA GELEBİLİR AMA ARKADAŞLARIM DESTEKÇİM OLUYORLAR EVET TARTIŞMA KONUMUZU BAŞLATIYORUM
    OSMANLI PADİŞAHLARI MUSTAFA KEMALİ NEDEN SEVMİYORLARDI.
  • çünkü ülkeyi şeriattı yıkmak istemiyorlardı ancak Atatürk çok ileri görüşlü biri olduğundan tamamen şeriata karşıydı... Atatürk e hatta idam cezası verilmişti son padişah görüldüğü yerde öldürülmesi emrini verdiler ancak Allah yardım etmiş olmalı ki Atamıza hiç birşey olmadan şeriatı yıktı ve Türkiye CUMHURİYETİ ni kurdu... bir neden daha var son padişahımız sadece kendini düşünüyordu ülkeme ne olursa olsun kanaatindeydi zaten öyle olmasa yabncı ülkelerin askerlerne boyun eğmezdi Atatürk ise tamamen özgürlüğü savunuyordu planlarımıza taş koycak diye sevmiyorlardı... Atatürk bizi yabancı ülkelerin sömürgesi olmaktan kurtardı yani... oysaki padişahlar bunu istemiyorlardı o yüzden DÜŞMAN dılar!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: nejat_342

Arkadaşlar konu dışına bakarsanız görürsünüz Atamızla ilgili konuyu 2 ayı aşkın süredir üst konu.

Gereksiz mesajlar bölümü de olsa burası da konu dışı kdaar aktif, hatta fazlasıyla geyik ve arkadaşlık dolu bi yer Takipçisi aşırı fazla olmadığından ve dışardan gelip sabredemeyenler muhabbete bi türlü giremediklerinden herkes birbirini az çok biliyor...
    Yani gereksiz bölümünde istiyoruz diye bu konunun gereksiz olduğunu düşünmek mantıksız bence.

• bence madem tartışma ortamı olmamalı o zaman atatürk için bir mesaj atın yada buna benzer aklıma gelmedi bir mesaj verelim konuya böylece tartışmadan da uzak durulur bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SieGeRRR

çünkü ülkeyi şeriattı yıkmak istemiyorlardı ancak Atatürk çok ileri görüşlü biri olduğundan tamamen şeriata karşıydı... Atatürk e hatta idam cezası verilmişti son padişah görüldüğü yerde öldürülmesi emrini verdiler ancak Allah yardım etmiş olmalı ki Atamıza hiç birşey olmadan şeriatı yıktı ve Türkiye CUMHURİYETİ ni kurdu... bir neden daha var son padişahımız sadece kendini düşünüyordu ülkeme ne olursa olsun kanaatindeydi zaten öyle olmasa yabncı ülkelerin askerlerne boyun eğmezdi Atatürk ise tamamen özgürlüğü savunuyordu planlarımıza taş koycak diye sevmiyorlardı... Atatürk bizi yabancı ülkelerin sömürgesi olmaktan kurtardı yani... oysaki padişahlar bunu istemiyorlardı o yüzden DÜŞMAN dılar!!!!

Arkadaşım Vahdettin'in penceresinde düşman gemileri toplar tüfeklerle gelmişler ve düşman tarafından istenenleri sıkıysa yapma ayrıca Vahdettin, Mustafa Kemal'i anadoluya yolluyarak işini kolaylaştırmıştır.

Senden kalıplı bi adam karşında dursa istediğini yaptırırabilecekken toplu tüfekli bir düşman var karşında biraz araştırırsan aslında doğru bilgiye ulaşabilirsin

• YA FORUMDA ULU ÖNDERİMİZİ SEVEN BU KADARMI İNSAN VAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: nejat_342

Arkadaşlar konu dışına bakarsanız görürsünüz Atamızla ilgili konuyu 2 ayı aşkın süredir üst konu.

O konu Gezeksizlerde açılmıştı fakat konu dıişına taşıdılar...
    bence bir tane daha açmak gerekli buraya...
    fazlasının zararı olmaz.
  • Atatürk Bölümü açılsın dendiğinde

burası Donanım forumu diye alakasız bir cümle atıyorlar ortaya

Ancak Spor & Kültür Bilim gibi Donanım veya Yazılım veya Bilgisayar ile uzaktan yakından alakası olmayan alt forumlar barındırıyor DH.

Hayır Atatürk Diye bir forum açmak zor desem Bir cep telefonu için bile 20 tane alt forum açılıyor

Başka Nedenleri vardır Artık neyse o nedenler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.