Şimdi Ara

Artık forum çekilmez oldu 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha yeni açılan konu kapanmış ve düşüncelerimi yazamadım düşünce özgürlüğü var sonuçta
    Bence haklı bir oyunun hilesini vermekle ban yeme riskiniz var be bu saçmalık k2 açını forumda veriyorum diye niye ban yiyim ki sonuçta bütün oyunların hileleri vardır Sonuçta düzgün bi şekilde paylaşılması bence uygundur oyunda eşitlik yok zaten bence oyunun hatalarını herkez kullanırsa düzeltme yoluna gidilicektir
    Bence elinde olan varsa Dupe,exp bug,presiz girme vb bildiği şeyleri herkeze sölesin sonuçta bu açığı herkez bilirse kimseye bi yararı olmayacak ve açık kapanacak Saygılar... no

• bu forum şere..izler forumu değil sana az önceki topicdede söyledik istersen hilekâr bir foruma gidebilirsin
  • abi zaten kimseye zararı yok bu programın sadece kendine yararı var o kadar

gereksiz gerilmeler yaşanıyor
  • evet git sen forumKo da takıl bütün şer..... ler orada
  • konuyu kapattılarsa konun kurallara uymuyordur ondan kapatmışlardır
    bu başlıgıda kapatacaklardır
    ve bu sitede aynı konuyu 2 kere acmanın cezası warsa banda yiyebilirsin
  • daha demin dediğimi tekrarlıyorumwww.e-xbilgi.com hertürlü şerefsizliğin adresi "-" kaldırıp girebilirsin
  • Benim nereye takılmam gerektiği sorun değil her siteyi biliyorum bence bunun yüzünden ban olması saçma hile taraftarı değilim ve k2 nin açıkları var bunu kullanıyolar ve kullanmıyan ve bilmeyen adama olan oluyor
    vede sizde bu forumları biliyosunuz git oraya takıl buraya takıl sende hile yapıyosun demek oluyo bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onue -- 14 Kasım 2006; 20:28:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzombie5718

abi zaten kimseye zararı yok bu programın sadece kendine yararı var o kadar

gereksiz gerilmeler yaşanıyor

aynen kardeş kime ne zararı var !! kosp mu düpe mi hayır değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.