Şimdi Ara

artık lcdyi alıyorum son kararlar hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 46" bir lcd alıcam düşüncemdeki model 46d3550 3500 e felan geliyor teknosada baktım.3500 modeli başka yerlerde baktım ama kasası hoşuma gitmedi.istanbul bilişime gittim orada da samsung a serisinden bir model vardı 3400 dedi 46" olana fakat çoğu samsung lcddeki problemleri duyunca tam alacakken caydım ondan.daha iyi bir model öneren varsa açığım önerilerinize.4000 ytlye kadar çıkarım 1500 peşin vericem.istanbuldayım bildiğiniz ucuz bir yer varsa hemen alabilirim istanbul bilişim demeyin oraya gitttim zaten istediğim modeller yoktu ayrıca bana satış psikolojisiyle yaklaştıkları için soğudum firmadan açıkcası çok iyi başka satış temsilcileride var ama ölü pikselli bir lcdyi satmaya çalışmak yanlış kanımca.arkadaşlar 2 gün içinde alıcam lcdyi nasipse son kararlarımda yardımcı olursanız sevinirim.amacım ps3 ve pc bağlantısı daha çok.

• @taptimbeyav düşünmekte ve araştırmakta haklısın. Ama bence 46D3550'de ısrarlı ol ve aşağıdaki linkte yazılanları iyice oku. Ben dahil oradaki arkadaşların büyük çoğunluğu LCD'lerimizde PS3 ve PC bağlantısı kullanıyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_21444195/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: taptimbeyav

arkadaşlar 46" bir lcd alıcam düşüncemdeki model 46d3550 3500 e felan geliyor teknosada baktım.3500 modeli başka yerlerde baktım ama kasası hoşuma gitmedi.istanbul bilişime gittim orada da samsung a serisinden bir model vardı 3400 dedi 46" olana fakat çoğu samsung lcddeki problemleri duyunca tam alacakken caydım ondan.daha iyi bir model öneren varsa açığım önerilerinize.4000 ytlye kadar çıkarım 1500 peşin vericem.istanbuldayım bildiğiniz ucuz bir yer varsa hemen alabilirim istanbul bilişim demeyin oraya gitttim zaten istediğim modeller yoktu ayrıca bana satış psikolojisiyle yaklaştıkları için soğudum firmadan açıkcası çok iyi başka satış temsilcileride var ama ölü pikselli bir lcdyi satmaya çalışmak yanlış kanımca.arkadaşlar 2 gün içinde alıcam lcdyi nasipse son kararlarımda yardımcı olursanız sevinirim.amacım ps3 ve pc bağlantısı daha çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dammak

@taptimbeyav düşünmekte ve araştırmakta haklısın. Ama bence 46D3550'de ısrarlı ol ve aşağıdaki linkte yazılanları iyice oku. Ben dahil oradaki arkadaşların büyük çoğunluğu LCD'lerimizde PS3 ve PC bağlantısı kullanıyoruz.

quote:

arkadaşlar 46" bir lcd alıcam düşüncemdeki model 46d3550 3500 e felan geliyor teknosada baktım.3500 modeli başka yerlerde baktım ama kasası hoşuma gitmedi.istanbul bilişime gittim orada da samsung a serisinden bir model vardı 3400 dedi 46" olana fakat çoğu samsung lcddeki problemleri duyunca tam alacakken caydım ondan.daha iyi bir model öneren varsa açığım önerilerinize.4000 ytlye kadar çıkarım 1500 peşin vericem.istanbuldayım bildiğiniz ucuz bir yer varsa hemen alabilirim istanbul bilişim demeyin oraya gitttim zaten istediğim modeller yoktu ayrıca bana satış psikolojisiyle yaklaştıkları için soğudum firmadan açıkcası çok iyi başka satış temsilcileride var ama ölü pikselli bir lcdyi satmaya çalışmak yanlış kanımca.arkadaşlar 2 gün içinde alıcam lcdyi nasipse son kararlarımda yardımcı olursanız sevinirim.amacım ps3 ve pc bağlantısı daha çok.
    3500 YTL'ye 46v4000 aldim 1 saat once kuruldu, henuz hic deneme firsatim olmadi ama d3550den yeni bir tv ve ayni fiyata alabiliyorsunuz...alternatif olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: dammak

@taptimbeyav düşünmekte ve araştırmakta haklısın. Ama bence 46D3550'de ısrarlı ol ve aşağıdaki linkte yazılanları iyice oku. Ben dahil oradaki arkadaşların büyük çoğunluğu LCD'lerimizde PS3 ve PC bağlantısı kullanıyoruz.

quote:

bir arkadaş 46V4000'i peşin 3500'e aldığını söylüyordu, bu demekki max 3700 3800'e taksitli rahat bulabilirsiniz...

samsung 40a656'ı da fiyat düşüşü oldu 3200 taksitli fiyatı var...

• quote:

Orijinalden alıntı: playmaker

bir arkadaş 46V4000'i peşin 3500'e aldığını söylüyordu, bu demekki max 3700 3800'e taksitli rahat bulabilirsiniz...

samsung 40a656'ı da fiyat düşüşü oldu 3200 taksitli fiyatı var...

Alıntıları Göster
    46v4000 i bulursam 3800 felan hemen alırım w4000 serisini de çok beğendim ama 4500 e düşmez herhalde 46" modeli bulsam istanbulda alırım vallaha hemen daha iyisini bulamazsam 46d3550 alıcam bu arada v4000 almışsın hayırlı olsun kardeşim pc bağlantısı felan yaptın mı ekrana full hd sorunsuz veriyormu ayrıca ps3 performansı nasıl acaba bu tvnin problemsizdir diye düşünüyorum çünkü d3550 modeli fiyat performans olarak çok güzel bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptimbeyav -- 4 Temmuz 2008; 22:00:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taptimbeyav

46v4000 i bulursam 3800 felan hemen alırım w4000 serisini de çok beğendim ama 4500 e düşmez herhalde 46" modeli bulsam istanbulda alırım vallaha hemen daha iyisini bulamazsam 46d3550 alıcam bu arada v4000 almışsın hayırlı olsun kardeşim pc bağlantısı felan yaptın mı ekrana full hd sorunsuz veriyormu ayrıca ps3 performansı nasıl acaba bu tvnin problemsizdir diye düşünüyorum çünkü d3550 modeli fiyat performans olarak çok güzel bir ürün

Alıntıları Göster
    sony bayileri 2-3 hafta önce 40W4000'i 3000 bin ytl peşine veriyordu... 46w4000'i 4500'e kesin bulursunuz...

• quote:

sony bayileri 2-3 hafta önce 40W4000'i 3000 bin ytl peşine veriyordu... 46w4000'i 4500'e kesin bulursunuz...

Alıntıları Göster
    vallaha dediğim gibi 4500 e kadar bulursam alırım hemen 46w4000 i haberi olan olursa söylesin bana alırım direkt vallaha bakarsın daha uygun bir fiyatta olur bellimi olur x3500 olsaydı bu fiyata çok hoş olurdu ya müthiş alet
  • quote:

vallaha dediğim gibi 4500 e kadar bulursam alırım hemen 46w4000 i haberi olan olursa söylesin bana alırım direkt vallaha bakarsın daha uygun bir fiyatta olur bellimi olur x3500 olsaydı bu fiyata çok hoş olurdu ya müthiş alet

Alıntıları Göster
    ya siz cash parayı biraz gösterin bakın nasıl düşüyorlar

birde bu cihazların daha kaliteli olan 42'' philips 9603 bulursanız süper olurda alet biraz pahalı... bir bayi peşin 4400 demişti de geçti aradan biraz zaman..

çok kaliteli sd yayın sunuyor bu cihazlar...

• quote:

ya siz cash parayı biraz gösterin bakın nasıl düşüyorlar

birde bu cihazların daha kaliteli olan 42'' philips 9603 bulursanız süper olurda alet biraz pahalı... bir bayi peşin 4400 demişti de geçti aradan biraz zaman..

çok kaliteli sd yayın sunuyor bu cihazlar...

Alıntıları Göster
    sd yayın için pek önemsemiyorum sonuçta lcd hd yayına geçmeden lcdde sd hayal bence nakit 1500 verebilirim en fazla gerisi kredi kartı olur büyük ihtimalle

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Resmi Sony bayi peşin ve pazarlık yapılmadan 4384 ytl.
    http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=KDL-46W4000

Buda resmi Sony bayi...
    http://www.avrupatr.com/yeni/index4.php?grupID=&kategoriID=58&altkategoriID=191

Ayrıca 4000 ytl, 46w4000 için pazarlık yapıp anlaşan bir arkadaşımız olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Resmi Sony bayi peşin ve pazarlık yapılmadan 4384 ytl.
    http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=KDL-46W4000

Buda resmi Sony bayi...
    http://www.avrupatr.com/yeni/index4.php?grupID=&kategoriID=58&altkategoriID=191

Ayrıca 4000 ytl, 46w4000 için pazarlık yapıp anlaşan bir arkadaşımız olmuştu.

Alıntıları Göster
    çok güzel fiyat vermişler bence acaba 1700 peşin gerisi 12 taksit 4500 yaparlar mı acaba yarın bir konuşayım olursa gidip alıcam aleti inşallah

• quote:

çok güzel fiyat vermişler bence acaba 1700 peşin gerisi 12 taksit 4500 yaparlar mı acaba yarın bir konuşayım olursa gidip alıcam aleti inşallah

Alıntıları Göster
    46w4000i pc bağlantısında 1:1 pixelmapping yaparak izleyebilirmiyim? bu tv de karar kıldım nasipse yarın almaya çalışıcam olmadı hafta içi alıcam ürünü
  • quote:

46w4000i pc bağlantısında 1:1 pixelmapping yaparak izleyebilirmiyim? bu tv de karar kıldım nasipse yarın almaya çalışıcam olmadı hafta içi alıcam ürünü

Alıntıları Göster
    bana da 40"w4000 için 3080ytl fiyat verildi peşin alıcam nakit trink.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

bana da 40"w4000 için 3080ytl fiyat verildi peşin alıcam nakit trink.

Alıntıları Göster
    46A656 SAMSUNG UN ÜZERİ,NE TV TANIMAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusa

46A656 SAMSUNG UN ÜZERİ,NE TV TANIMAM

Alıntıları Göster
    sen hayatında hiç sony x3500 görmemişsin anlaşılan
  • quote:

sen hayatında hiç sony x3500 görmemişsin anlaşılan

Alıntıları Göster
    6 serileri W4000'lerden görüntü kalitesi olarak daha yüksek puan alıyor incelemelerde ve fiyatı nerdeyse aynı şu an W4000 ile a656'nın... bu modelide mutlaka göz önüne alırım yerinizde olsam...
  • quote:

6 serileri W4000'lerden görüntü kalitesi olarak daha yüksek puan alıyor incelemelerde ve fiyatı nerdeyse aynı şu an W4000 ile a656'nın... bu modelide mutlaka göz önüne alırım yerinizde olsam...

Alıntıları Göster
    genelde samsunglar çok problem çıkarabiliyor diye biliyorum kaldı ki sonyler daha doğal renkler üretiyor diye biliyorum.bir de bugün istanbul bilişimde baktım 6 serisi samsunglara aşırı yansıma vardı büyük bir eksi sanırım bu dediğiniz model inanılmaz bir yansıma vardı

• quote:

genelde samsunglar çok problem çıkarabiliyor diye biliyorum kaldı ki sonyler daha doğal renkler üretiyor diye biliyorum.bir de bugün istanbul bilişimde baktım 6 serisi samsunglara aşırı yansıma vardı büyük bir eksi sanırım bu dediğiniz model inanılmaz bir yansıma vardı

Alıntıları Göster
    46w4000 ankara armada sony bayinde nakit 4000 ytl ye bırakıyorlar isteyen alsın hatta biraz daha asılın fiyatı dahada indiriceğiniz kanısındayım yalnız bir iki yerde w4000 için bulutlanma sorunu olduğunu okudum almadan bir bakın derim siyah ekranda ve karanlık ortamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 5 Temmuz 2008; 9:46:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

46w4000 ankara armada sony bayinde nakit 4000 ytl ye bırakıyorlar isteyen alsın hatta biraz daha asılın fiyatı dahada indiriceğiniz kanısındayım yalnız bir iki yerde w4000 için bulutlanma sorunu olduğunu okudum almadan bir bakın derim siyah ekranda ve karanlık ortamda

Alıntıları Göster
    acaba gerçekten var mı böyle bir bulutlanma var mı? varsa 463550 alayım o zaman zaten arada 1 milyar fark var...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.