Şimdi Ara

Asaslar içeri >

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar. 81 lv bir asas'ım var şu itemleri aldım pekte anlamam aslında değişmesi gereken itemlerde bana yardımcı olur musunuz.

+8 chtin pauldron 15 dex
    +8 chtin pads 15 dex
    +8 chtin gaunlet 15 dex
    +8 chtin boots 15 dex
    +8 dd chtin helmet

2x dual old rol
    1x old ske belt
    1x +2 wp
    1x +2 re
    1x old eme

2x dual +9 cleaver

İtemler bunlar arkadaşlar cz charı olacak, değişmesi gereken yerleri not edip, benim öğrenmem için açıklarsanız sevinirim.

İlginize teşekkürler...

• Eğer Durumun varsa +8 Chitinleri Satıp +8 Shell yapmanı tavsiye ederim çünkü Asassin olarak defansa ihtiyacın olacak.
    Ayrıca Claver +9 yerine Shard +8 alsan daha iyi bence çünkü Claver 'lar çok sekiyor bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTürk -- 2 Mart 2010; 11:39:16 >
  • Durum varda ben pek bişi değişmeyeceğini düşündüm. Diğer arkadaşların yorumuna göre değiştirebilirim. Teşekkürler dostum.
  • Bende +8 Shard var gene sekiyor gene sekioyr.Cleaverlar dursun.Chtinleri +8 Shell set yap.Rolleride ilerde + larsın skeyide Glass yaptınmı eksik bi tarafı kalmaz.
  • Teşekkürler shell set yapıcam o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bende +8 Shard var gene sekiyor gene sekioyr.Cleaverlar dursun.Chtinleri +8 Shell set yap.Rolleride ilerde + larsın skeyide Glass yaptınmı eksik bi tarafı kalmaz.

Aynen Shardda sekiyor Cleaver döndüm bende.
  • Arkadaşlar sekme olayı dodgeye bağlıdır
  • Doğrudur tabide Ben sadece Duyduğumu yazdım ama Bazı arkadaşlar Nasıl konuşulacağını bile öğrenememiş ona kızıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

Arkadaşlar sekme olayı dodgeye bağlıdır

• Ben sana yalnış yazdın demek istemedim öyle algılama lütfen , cleaver 9 dual olsada shard dual 10 olsada yine sekmeyi yaşarsınız. dodge denen birşey var oyunda bunu pek kimse bilmez .
  • işte böyle bir Açıklama benim gibi yanlış bilenlere iyi olurdu Saol

quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

Ben sana yalnış yazdın demek istemedim öyle algılama lütfen , cleaver 9 dual olsada shard dual 10 olsada yine sekmeyi yaşarsınız. dodge denen birşey var oyunda bunu pek kimse bilmez .
  • Sen sağol.

Bilgilendirme oldu hem :)
  • Ayrıca eğer warrior karakteri olanlar varsa gitsinler 60-70 artık hangi skillse onla vurduktan sonra gidip birde 45 skillini kullansınlar. Warriorlarda 45 skilli çok seker.

Ayrıca benim anlamadığım priestle II kullanırken r'lerin çok sektiğini farkettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

Ayrıca eğer warrior karakteri olanlar varsa gitsinler 60-70 artık hangi skillse onla vurduktan sonra gidip birde 45 skillini kullansınlar. Warriorlarda 45 skilli çok seker.

Ayrıca benim anlamadığım priestle II kullanırken r'lerin çok sektiğini farkettim.

İi'nin r Damageleri dier silahlara oranla çok sekmekde o sorun herkes de var yani ...
  • 8 shell set ve 8 chitin set kullandım.Değişen defans 35-40 arası bişeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Shell set gereksiz.81 lvl da az da olsa belirli bir bütçe ile iş yapmak istiyorum dersen ve serverın üstteki serverlardan biri değil ise;

8 chitin set
    7 chitin dd
    9 cleaver 8 cold hearted dagger

iron neck
    old ske belt
    dual legionnaire band+1
    dual old eme(defans için)

Ufak bir bütçe ile normal bir char dizmek istersen bu dediklerim yeterli diye düşünüyorum
  • dual dw +8 arkadasım en güzel seçim sekme olayı 0 gibi birşey critic damageleri cok güzel...
  • güzel itemler
  • Shard sadece +8*101/80*high olduğu için daha pahalıdır. Herkes shardın pahalı olmasını sektiği için sanar. Sen takma sekme olayını her dagger sekiyor. 1 atak 10 poison kaybetmek için daha para vermeye değmez. İlk önce shelleri 8 yapıp duruma göre eme'yi de değişebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.