Şimdi Ara

ASRock Z77 Extreme9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar asus rampage 4 extreme anakart yerine bunu almayı düşünüyorum..bu anakartı kullanan yada detaylı inceleyen arkadaşların yorumlarını alabilirsem iyi olur..extreme 11 isim olarak 9 dan yüksek gözüküyor ama en fazla frekans değeri 2100-2200 mhz ve usb 3.0 dan çok usb 2.0'a ağırlık vermişler bu sebepten dolayı 11'i eledim..

• herhalde extreme 9 2011 soket işlemcileri desteklemiyor?..fatality destekliyor?yanlışım varsa düzeltin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacecake

herhalde extreme 9 2011 soket işlemcileri desteklemiyor?..fatality destekliyor?yanlışım varsa düzeltin..

ext 9 socket 1155 dır.bende bu anakartı dusunuyorum ama su floppy olayı benı anakarttan soguttu.hayatımda boyle mallık gormedım.ust duzey anakarta gel floppy gırısını koy.okuzlugun onde gıdenı.
  • Girişe takılmayın bu kadar kullanıcıya herhangi bir sıkıntı yaşatmaz.Mühendislikle alakalı bir durum.

Extreme 9 daha çok yeni olduğu için kullanıcı incelemesi yok ama yurtdışı incelemesi var ;

http://www.maximum-tech.net/asrock-z77-extreme9-motherboard-review-13180/?page=1

Forumdan extreme 4 ve 6 yı alan arkadaşlar oldukça memnun olduklarını söylüyorlar, açıkçası onlar memnunsa extreme 9 alan biriside memnun olur diye düşünüyorum. Onun dışında bende 2 tane sistem kurmayı düşünüyorum ve Asrock olacak muhtemelen anakartlar. Birisi amd olur da diğeri soket 1155 mi yoksa 2011 mi bilmiyorum.

http://www.maximum-tech.net/asrock-z77-extreme9-motherboard-review-13180/?page=1

• teşekkürler dostum..
  • maalesef bize gelmiyor..bnm alacağım işlemci 2011 soket ext.9 1155 soket...acaba fatality 2011 soket uyumlumudur?
  • O zaman X79 serisi anakartlara bakmalisin. Bu arada fazladan floppy nin ne zarari var ki? Adam muhendisligini gostermek istemis koymus sonucta. İhtiyaci olan kullanir, olmayan kullanmaz.
  • quote:

maalesef bize gelmiyor..bnm alacağım işlemci 2011 soket ext.9 1155 soket...acaba fatality 2011 soket uyumlumudur?

Hayır hocam Fatality Z77 chipsetli bir board Rampage IV Extreme bakabilirsin Lga 2011 olarak
  • evt 2011 sokette varmış ama ismi farklı geçiyor fatal1ty champion olarak..
  • quote:

evt 2011 sokette varmış ama ismi farklı geçiyor fatal1ty champion olarak..

Fatal1ty Champion'da çok güzel Asus Rampage IV Extreme'de iyi ürün yani ikiside kaliteli ürünler seçim size kalmış şahsi görüşüm AsRock'a bir şans verirdim ben
  • wallahi aldım ama rampage 4 extreme kutusunda açmadım vatandan aldım söyledimde değiştirebilirmiyiz diye değiştiririz dediler..bakalım cidden bnmde çok hoşuma gitti fatal1ty champion..özellik olarakda teknik detylarını fln inceledim cidden harika bir anakart..
  • AsRock zaten Asus'un markasıydı hocam daha sonra ayrıldılar ve daha uygun fiyata aynı özellikleri alabiliyorsunuz
  • Asrock Fatal1ty X79 Champion aldım..
  • Hayırlı olsun incelemelerini bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

herhalde extreme 9 2011 soket işlemcileri desteklemiyor?..fatality destekliyor?yanlışım varsa düzeltin..

ext 9 socket 1155 dır.bende bu anakartı dusunuyorum ama su floppy olayı benı anakarttan soguttu.hayatımda boyle mallık gormedım.ust duzey anakarta gel floppy gırısını koy.okuzlugun onde gıdenı.

Benim gözler bozulmadıysa bu anakartta zaten floppy girişi yok. Her halde harici usb 3.0 portunun takıldığı yerden bahsediyorsunuz

• quote:

Hayırlı olsun incelemelerini bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.