Şimdi Ara

assassins creed brotherhood çözemedim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu oyunu yazın kesinlikle oynayacağım.Birde kareş yaptın mı bu ok fırtınasını???
  • quote:

Orijinalden alıntı: numank55

Bu oyunu yazın kesinlikle oynayacağım.Birde kareş yaptın mı bu ok fırtınasını???

assasinler geliyor ama ok fırtınası olmuyor pataküte dövüşüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersen

quote:

Orijinalden alıntı: numank55

Bu oyunu yazın kesinlikle oynayacağım.Birde kareş yaptın mı bu ok fırtınasını???

Dostum yukarda bar var 3 tane 3 üde kırmızı olucak full oucak yani. Sonra düşman askerlerinin yanına gelip T harfine 3 4 saniye basıcaksın nasıl yapamadın anlamadım.
  • Ben çoktan bitirdim. Bu kadar zor muydu yahu?
  • Senersen
    Bir kere basıp bırakmayacaksın. Basılı tutacaksın T'ye.
  • quote:

yeterli sayıda assassinin yok ondan olabilir bence . git recruit kurtar ondan sonra onları göreve yolla 10.levele getirince tiber islanddaki siyah assassin işaretli noktaya uğra tören oluyo sonrasında ok attırabilirsin t ye basarak en az 6 assassin gerekiyordu heralde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi principino -- 24 Mayıs 2011; 17:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

quote:

yeterli sayıda assassinin yok ondan olabilir bence . git recruit kurtar ondan sonra onları göreve yolla 10.levele getirince tiber islanddaki siyah assassin işaretli noktaya uğra tören oluyo sonrasında ok attırabilirsin t ye basarak en az 6 assassin gerekiyordu heralde...

10 level yapmasına gerek yok assassinleri 3 grup olması lazım sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem_53

quote:

quote:

10 level yapmasına gerek yok assassinleri 3 grup olması lazım sadece

doğrudur yanlış hatırlıyorum demekki arkadaş törenide gerçekleştirememiş o konuda yardımcı olur en azından

• ben t ye bir kez basıp assasin çağırınca pata küte dövüşüyorlar. ama t ye basılı tutarsan oklar geliyor ve ok fırtınası başlıyor. teşekkürler herkese. yalnız burda bitmemiş iş daha bu görevler varmış. roma anca %97 açıldı.

assassins creed brotherhood çözemedim

assassins creed brotherhood çözemedim

• senersen hepsini google translate ile anlarsın.
  • Yada ing. bilen bir biradere sor :)
  • gugul translateleri çok komik şu beam olan işleri anlamadım. 500 metre paraşütle atlıycak yükseklik nerede var? gittim colosiumun en tepesinden atladım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersen -- 25 Mayıs 2011; 17:54:54 >
  • toplamda 500 metre olacak o yani farklı anlarda yaptığın uçuşların toplamı 500 olduğunda görevi başarmış olacaksın
  • quote:

toplamda 500 metre olacak o yani farklı anlarda yaptığın uçuşların toplamı 500 olduğunda görevi başarmış olacaksın

gittim kalenin tepesinden atlayınca görev tamamlandı. bi şey daha soracam görevlerin çoğunu yaptım yalnız bu gardiyanın elinden mızrağını alıp kendi silahıyla öldüremiyorum. nasıl alabilirim silahını ??
  • quote:

quote:

toplamda 500 metre olacak o yani farklı anlarda yaptığın uçuşların toplamı 500 olduğunda görevi başarmış olacaksın

gittim kalenin tepesinden atlayınca görev tamamlandı. bi şey daha soracam görevlerin çoğunu yaptım yalnız bu gardiyanın elinden mızrağını alıp kendi silahıyla öldüremiyorum. nasıl alabilirim silahını ??

Senin elinde hiçbir silah olmayacak yani q ya basıp eli seçicen sonra kontra atak yapınca alıyo zaten.

• silahı almıyor o zaman yumrukluyor askerleri
  • quote:

silahı almıyor o zaman yumrukluyor askerleri

Kontra atak yapıcaksın yani sağ tıka basılı tutucan adam saldırdığı anda sol tık yapıcaksın. Karşında kim olursa olsun işe yarar.
  • arkadaşlar ben oyunu oynadim bitti mi tam bilemedim en son işte oyunda emeği geçenler falan filan ekibin isimleri geçti ama %50 senkronize halen oyunda yapilacak bişeyde kalmadi nasil %100 yapabilirm sebebi nedr
  • Yan görevdi, bayraktı onları yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

arkadaşlar ben oyunu oynadim bitti mi tam bilemedim en son işte oyunda emeği geçenler falan filan ekibin isimleri geçti ama %50 senkronize halen oyunda yapilacak bişeyde kalmadi nasil %100 yapabilirm sebebi nedr

Nasıl yapılcak bişey kalmadı dostum yan görevlerden harita gözükmüyodu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.