Şimdi Ara

Asus-Ai Suite II Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma 3 gün önce format attım, formattan önce ai suite 2 programını sorunsuz kullanırken formattan sonra programı açmaya çalıştığımda "AI Suite II çalışmayı durdurdu." hatasını alıyorum nedenini anlamadığım bir şekilde. Uyumluluk sorunu var mı diye baktım yok, yönetici olarak çalıştırdım yine olmadı, birkaç defa tekrar yükledim yine olmadı. Bu program benim için önem arz ediyor çünkü bilgisayar fan sesinden rahatsız olan birisiyim, bu programla rahatlıkla ayarlayabilme şansım vardı. Daha önce bu sorunla karşılaşmış birilerinin yardımına ihtiyacım var.

• Windows 10 nun son guncellemesinden sonra oldu ya guncellemeyi kaldiracaksiniz yada ai suite beta sürümü var onu yukleyip kullanacaksiniz

Pc deki surumu linkteki program ile kaldirip
    https://rog.asus.com/forum/showthread.php?95038-AI-Suite-3-cleaner

Ai suite 3 betayi yukleyip deneyin
    https://rog.asus.com/forum/showthread.php?98800-AI-Suite-3-Beta-Version-3-00-10-user-test-report-thread

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 16 Ocak 2018; 7:19:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonu 6891 olarak biten güncelleme paketini kaldır suite 2 yazılımın çalışır Ancak suite 3 yazılımı senin sisteme uygun değil boşuna kurmaya çalışma hata alırsın 6891 nolu güncelleme halen stabil değil fx işlemcilerde özellikle am3+ platformunda Güncellemeyi şimdilik almamak için wushowhide uygulamasını indir (forumda konusu mevcuttu windows güncelleme iptali veya seçmesi gibi vs) sisteminde çalıştır sonu 6891 olarak gözüken update dosyasının tikini işaretle bu güncellemeyi devre dışı bırak en azından sisteminde uyarı vermez bu güncelleme için geriye kalan güvenlik vs updateleri güncel almaya devam edersin ben öyle kullanıyorum şimdilik yeni yayınlanacak güncellemeyi bekliyorum ancak onun bile stabil olacağını pek düşünmüyorum ki kurulum sonrası pek birşey değişmiyor yapılan testlere göre güvenlik açığından bahsediyorum yinede tercih senin iyi akşamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klement -- 16 Ocak 2018; 19:37:20 >
  • Benzer Sorunu M5A99FX Pro ile alıyorum
    Sorun bariz şekilde güncellemeden kaynaklanıyor
  • Bende de bir süredir windows 10'da aynı sorun var. Fan ayarlarını değiştirmek istersem mecbur bios'a giricem. Zaten ai suite'i sadece fan hızı için kullanıyordum.
    Cidden sinir bozucu bir problem.

Yeni güncelleme bekleyelim düzelir belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.