Şimdi Ara

ASUS F3SV220DR COOK YAVASLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    asus f3sv bır notebooga sahıbım sıstemde hıcsey yuklu olmadıgı halde cook yavas acılıyo bazen msn yada baska program yanıt vermıyo sankı cook dusuk sısteme sahıp hıssedıyorum vırus programı f seceruty var hardıskım 100 gb bos ve hıcbır program yuklu degıl ne yapmalıyım yardımlarınızı beklıyorum...

• virus var galiba
  • f securty vırus taramsı yaptırıyorum bırseyy bulmuyor...
  • dostum aynı sorun inan bendede var bir diskten başka diske dosya kopyalamaya çalışıyorum hardisk ısındığından olmalı makina kasılıyor bende f3sc 200dr modeli var bende virüs falnda yok :D ama makina malesef sebepsiz kasılıyor bir yandan ram ve işlemci değerlerini izliyorum normal ama makina kasılıyor Ben asus almakta büyük hata ettime inaniyorum asus markasının kalitesine inancım kalmadı arkadaşlar amacım hiçbir şekilde kötülemek değil ama ben asus aldığıma pişmanım notebook alacak arkadaşlar iyice düşünün bunun fiyatı az özellikleri yüksek die düşünmeyin bilgisayarın hayrını göremedim görebileceğimide sanmıyorum asusuda f3 serisinide burdan lanetliyorum...
  • valla bılmıyorum kotuledıgın kadar da degıl ama neden kaynaklanıyor bılmıyorum kac gundur form acık ama cevap yazan yokkkkk malesef acaba actıgım yada sordugum soruyu begenmedıı kımse :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denemesonsuz -- 22 Aralık 2007; 18:51:27 >
  • arkadaşım sorun büyük ihtimalle sistemden kaynaklanıyodur istersen bi recovery yap
  • recovery yatıgımda neler gıdecek format gıbı hersey gıdecek mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: denemesonsuz

recovery yatıgımda neler gıdecek format gıbı hersey gıdecek mı?

c dizininde ki dosyalarını d ye taşırsan bi sorun olmaz sadece sistemi yenilemiş olursun.
  • sizin bilgisayarlardaki hdd zannedersem 4200 rpm bu nedenle kasılmalar oluyor olabilir...
  • arkadaşlar 1 hafta laptopu alalı f3sa240 yani 2.4 ghz 2gb ram ve su an için 200 gb bos harddiskte var
    virüs taratıyorum hiçbirşey çıkmıyor.. ama 700 mb lık cd yi 10 dakikada dvd yi 15 dakikada falan kopyalıyor lanet 1 şey ya.. 2300 ytlye aldık aletii hiç sorun olmasın diye.. en basit işte sorun çıkarıyor.. ekran kartım 512 ama nfs full ayarlarda oyun oynayamıyorum bile..

bide ilk aldığımda fn + şeklinde mavi yazılı tuşlar çalısıyırken şimdi cok azı calısıyor. ses kısamıyorum touchpad ı iptal edemiyorum numlock gibi rakamları kullanamıyorum..

arkadaşlar yardım edin bir şey söyleyin nolur..bu özellikler bu fiyatlara butür aruzalar yakışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mally328 -- 12 Ocak 2008; 21:51:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.