Şimdi Ara

ASUS GTX 650Ti Boost mu yoksa ASUS GTX 750Ti my? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brsaltnc

Nvidia dan vazgeçmiyeceksen az daha ver o zaman gtx 660 almaya bak 750 ti den daha iyidir

+1
  • jrkesen kullanıcısına yanıt
    750 ti 128 bit

650 ti 192 bit tabikide 650 ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMD HASTASI 044 -- 21 Nisan 2014; 6:29:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersol

Madem öyle neden konu açıyorsun ? Zaten sen kafanda 750ti almayı planlamışsın kim ne önerirse ısrarla onu istiyorsun o halde ne diye konu açıp insanların vaktini ''çalıyorsun'' diğer yardım konusu açan insanlarında hakkını gasp ediyosun

keyfimin kahyasi misin yoksa forumun admini misin? eger birinin zamanini caliyo, gasp ediyosam, haklarina giriyosam ozele gelir oda hallederiz kendi aramızda. sana noluyo? konusmak icin konuşmayın, herkes isine baksin, isin yoksa konuda, girip kalabalik yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrkesen -- 21 Nisan 2014; 9:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsaltnc

Nvidia dan vazgeçmiyeceksen az daha ver o zaman gtx 660 almaya bak 750 ti den daha iyidir

hocam gtx 650tidan az daha verim diye diye geldim zaten))

alakasız olabilir ama ben gtx650tiboost kullanıyorum, ve DTS HD MAster Audio destekleyip desteklemediğini öğrenemiyorum, eğer bunu yaptığını söyleyen biri çıkarsa dört dörtlük ekran kartı diyeceğim. işin profesyonel işlevselliğini bir kenara bırakarak tabi.
  • JARKKO J kullanıcısına yanıt
    ne ise yarar hocam bu ozellik, biyerde duydum ama cikartamadim, cahilligime ver)

• quote:

Orijinalden alıntı: mncs35

vatanda %30 indirimi bekleyip gtx660 alın...

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx660-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti.html

indirim tarihleri hakkinda bi bilginiz var mi?

en az ayda bir kere %30 oluyor sanırım 2 hafta önce vardı yani ya bu hafta yada önümüzdeki hafta sonu yine %30 olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mncs35

en az ayda bir kere %30 oluyor sanırım 2 hafta önce vardı yani ya bu hafta yada önümüzdeki hafta sonu yine %30 olur...

2 gun once bitti indirim

• Gtx 750ti alirdim yeni mimari, düsuk guc tuketimi, az isinma gibi birçok artisi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx650Ti boost

• gtx 750 SLI desteği yoktur bilginize :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cncsenol

gtx 750 SLI desteği yoktur bilginize :)

yok sli yapicagima gtx 770 alirim, rahat)) sli sorun cikartabilir)) boyle bi eksi yon benim kararimi etkileyebilecek bi eksi yon degil pek hocam) sagolasiniz ama)

• quote:

Orijinalden alıntı: jrkesen

quote:

Orijinalden alıntı: cncsenol

gtx 750 SLI desteği yoktur bilginize :)

yok sli yapicagima gtx 770 alirim, rahat)) sli sorun cikartabilir)) boyle bi eksi yon benim kararimi etkileyebilecek bi eksi yon degil pek hocam) sagolasiniz ama)

yok yani haberiniz olsun foruma bakan arkadaşlar yanılgıya düşmesinler hani birde 750 bütçesi zayıf olanlar için sonuçta 770 daha ileri bi kart sonuçta alabiliyorsan hayırlı olsun :)

• alabiliyosan gtx 660 yok ikisinden birisi diyorsan gtx 650Tİ Boost

• ikinci el 650 ti boost alsana?.en karlısı bence öyle
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.