Şimdi Ara

ASUS K53S Laptobun Ekranında Problem Videolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın ASUS K53S laptobunun ekranında videodaki şekilde bir hata var sorun neden kaynaklanıyodur acaba bilgisayara lcd monitör taktığında lcd monitörde görüntü düzgün çıkmış yardımlarınızı bekliyorum tşkler

• Garantisi Şubatta bittiğinden garanti ye de gönderemiyoruz benzer problemle karşılaşıp düzeltebilen ya da sorunun neden kaynaklandığı konusunda yardımcı olabilecek arkadaşların cvplarını bekliyorum
  • birden fazla bilgisayarcıya göster hocam
  • ya şimdi biz tam karar veremedik sorunun nereden kaynaklandığına kesin kanaat gelsem açıp gerekeni yapacağım lcd sinde mi ekran kartında mı ram demi anlasam alıp kendim takacağım
  • Sürücü güncellediniz mi? Öncelikle ekrana görüntü veren fleks kablolara bakmak lazım temassızlık olabilir menteşe yanından ekrana ulaştıkları için zamanla deforme oluyorlar en son ihtimal ekran kartına bakın eğer düzelmezse ekran kartı anakrta tümleşiktir lehimlerinde sorun oluşmuş olabilir fırınlama yaparak düzelten yerler var.
  • ekrana iki elimde sıkıca bastırdım şimdilik bi sorun yok nasıl oldu bende anlamadım
  • kablo sorunu muhtemelen yine nüksedebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.