Şimdi Ara

ASUS M3A78-EM ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Akşam almayı düşünüyorum ancak bir iki başlıkta asus u pek tavsiye etmemişler.
    genel özellikler fiyatına göre iyi gibi duruyor.
    kullananların acil görüşleri lazım. o/c potansiyeli nasıldır.
    bios güncellemeyle düzelmeyen sorunları varmı.
    herkese şimdiden tşk ler

• 780G'lerden pek OC beklemeyin, giriş seviyesi kart ne de olsa...

Asus yerine de Sapphire , ya da Gigabyte'ın kartları önerilebilir... Ama Sapphire'ı bulmak zordur. Anakart üretiminde sessiz ve çok iyi olan firmaların başında Sapphire gelir.
  • asus mu

• hocam bu anakartı sakın alma hele onboard kullanacaksan hiç alma çünkü ne vga ne dvi nede hdmi çıkışı var 2 gün önce aldım iade edecem bugün
  • arkadaşlar. bundan önceki sistemimde amd athlon 1800 işlemci ve asus a7n8xdeluxe anakart vardı. ram kingston 512, hdd aynı.

sistemi değiştirdim. gigabyte ga..s2h anakart o/b ekran kartı. amd x2 5200 işlemci. kingston 2048 ram. aynı hdd. sistemim ne yaptıysam eski pc kadar bile atak değil.
    o/b ekran kartı yerine gittim hiç yoktan iyidir diye 7300gs ekran kartı aldım 256 mb lik.

gene aynı.
    tavsiyem
    o/b kartlı hiçbir anakartı almayın, asustan sasmayın.
    şimdi ben kendi anakartımı garantisiinn dolmasına 20 ay olduğu halde satıp bu anakarttan almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mosquito

hocam bu anakartı sakın alma hele onboard kullanacaksan hiç alma çünkü ne vga ne dvi nede hdmi çıkışı var 2 gün önce aldım iade edecem bugün

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=149&l3=639&l4=0&model=2252&modelmenu=1
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramdeon

780G'lerden pek OC beklemeyin, giriş seviyesi kart ne de olsa...

Asus yerine de Sapphire , ya da Gigabyte'ın kartları önerilebilir... Ama Sapphire'ı bulmak zordur. Anakart üretiminde sessiz ve çok iyi olan firmaların başında Sapphire gelir.

780g chipset'i anakart markasına göre değişmekle birlikte oldukça iyi overclock sunmaktadır. x2 4000'i 3,1ghz'de gayet stabil çalıştırıyor. bildiklerinizi kesin doğruymuş gibi bir üslupla insanlara aktarmayın. insanları yanıltıyorsunuz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

quote:

Orjinalden alıntı: ramdeon

780G'lerden pek OC beklemeyin, giriş seviyesi kart ne de olsa...

780g chipset'i anakart markasına göre değişmekle birlikte oldukça iyi overclock sunmaktadır. x2 4000'i 3,1ghz'de gayet stabil çalıştırıyor. bildiklerinizi kesin doğruymuş gibi bir üslupla insanlara aktarmayın. insanları yanıltıyorsunuz...

Arkadaşa katılıyorum bilip bilmeden insanları yanıltmayın...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.