Şimdi Ara

ASUS MARKA LAPTOP..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar asus marka notebook kullanan arkadaşların görüşlerini rica ediyorum. Problem var mı yok mu ?? memnunlar mı değiller mi ?? Almayı planlıyorum.

Genel şikayetleri merak ediyorum.

• ben f3sr modelını kullanıyorum cok memnunum ısnma problemi yok performans fıyat olarakda su an pıyasadaki en ii laptoplardan dıyebılırım kasa kalıteside cok iyi bence tavsıye ederim.....
  • bede f3sv modelini kullanıyorum gercekten süper performans alıyorum vista kullanmama rağmen hiç bir kasma yok
  • kim ne derse desin şu an piyasadaki en baba laptopu asus yapıyor bence
  • asus iyidir...yalnız f3 kasalarında ellerini koyduğun yerlerde boya çıkması olduğunu duymuştum (F3JP)..bu konuya dikkat et.bi de asus kötü bir yanı yazılımları...işlemciyi baya bi yoran yazılımlar ile geliyor makine.sana tavsiyem birçoğunu program ekle kaldırdan sil....
  • sen hp nin yazılımlarını görmemişsin.

yazılım konusunda bence asus la acer en iyileri.zaten benden tavsiye isteyen tanıdıklarıma da bu iki markadan başka birşey önermiyorum.
  • asus m6wr (m6000) ve asus g1s deki programlar kasıntıydı.genelde kullanılan programlar ortak oluyor.pek modelle bağlantılı olarak değişmiyor.ama dediğim gibi gereksiz yoruyorlar.şuanda acer 5920g kullanıyorum..yazılımsal olarak yük yaratan bir programı yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

asus iyidir...yalnız f3 kasalarında ellerini koyduğun yerlerde boya çıkması olduğunu duymuştum (F3JP)..bu konuya dikkat et.bi de asus kötü bir yanı yazılımları...işlemciyi baya bi yoran yazılımlar ile geliyor makine.sana tavsiyem birçoğunu program ekle kaldırdan sil....

ben f3jp kullanıcısıyım.arkadasın dedıgı dogru. yanı asus bole performansı yuksek bı makına yapıo ancak kasaya onem vermıo .

kasada boya atması pek yasamadım cunku korudum makınayı (gozluk bezı sserdım ,klavye aldım) . ama kasa cabuk esnedı oda koruyucu bı canta olmadıgından.gennellıkle tasıdıgım ıcın laptopu.

• Trimaxsahinabi yazılım konusunda haklı. Ben sadece NB Probe ve DirectFlash isimli iki programcığı bıraktım. Gerisi gereksiz zırvalar...
  • aslında bende memnundum ama son günlerde kendi kendine kapanma sorunu çıktı(mavi ekran yok yani donanımsal değil ama neden kaynaklandığınıda bulamıyorum)yani bunu saymazsan memnunum tavsiye ederim
  • Acer 'mi kendi kendine kapanıyor dostum ?
  • asus ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.