Şimdi Ara

Asus Nvidia Chipli Agp Ne Alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumu biraz aradım ama tam kafama göre cevap bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
    Asus nvidia chip li alabileceğim yani 50$-150$ arası bi AGP ekran kartı arıyom. şu an Asus 128 Mb. fx5200 kullanıyorum
    beni artık zorlamaya başladı. satışını yapan site linki de verirseniz sevinirim...

• niye özellikle asus çipli istiyorsun anlamadım.

öneri istersen agp 1650 pro veya xfx 7600 gt agp için en uygun seçim bu aralar.
    Ondan başka sanırım eksende agp 7600 gs var leadtek ama ddr 2 bellek birde 1600 pro
  • ben biraz titiz adamımdır asus nvidia chipsetli board(A7N8X-X) kullanıyorum ekran kartı da öle olsun istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih41 -- 25 Aralık 2006; 19:20:11 >
  • Evet arkadaşım;haklısın çok güzel düşünmüşsün, bu anakrtla en ideal uyuşabilecek vga hangisidir acaba?
  • neden ASUS ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: URBAN_ROCK

neden ASUS ?

ben biraz titiz adamımdır asus nvidia chipsetli board(A7N8X-X) kullanıyorum ekran kartı da öle olsun istiyorum... ha derseniz ki emin ol o boardla(A7N8X-X) bu kart kesinlikle uyum sorunu yaşamaz yada en ufak performans kaybı olmaz. O zaman nvidia chipli başka markalara açığım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih41 -- 25 Aralık 2006; 20:12:11 >
  • VALLA zamanında bende nforce-4 chipsetli anakrtıma uyumlu olsun diye nvidia7800gt aldım ama ne hikmetse kart bozuldu şu an ATI kullanıyorum canavar gibi çalısıyo...
  • Aslımda üzerinde o kadar durulacak bir şey değil belki ama arkadaşımızın hassasiyeti gerçekten ilgimi çekti;Bence ASUS la Gigabyte ortaklığa soyunduklarıona göre en uygun o vga yı kullaman olur herhalde....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

niye özellikle asus çipli istiyorsun anlamadım.

öneri istersen agp 1650 pro veya xfx 7600 gt agp için en uygun seçim bu aralar.

kesinlikle 7600gt yi almalısın
    2. seçenek olarak 1650pro düşünmelisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.