Şimdi Ara

Asus P5W DH Deluxe mi Asus P5N32-E SLI yoksa EVGA 122-CK-NF68-AR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ahmetsen19

ASUS P5W DH delexe 4 çekirdeği destekliyor ve performans olarakta evgadan daha iyi diyebilirm... Overclock hariç????

Performansta Asus iyi idyorsun ama overlock hariç o.c performans sınıfında degil mi ?
    Bence Evga 680İ SLI anakart su an piyasanın en iyi anakartı.
    TÜm özelliklerive o.c kabiliyeti mükemmel,secimin EVGA olmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hax0r

ben dört çekirdek kullaniyorum p5wdh dlx de. soğutma cok onemli cunku dört çekirdekli islemci fazla isiniyor o/c icin bisey diyemem cunku yapmiyorum

Tam yükte bir SS verebilirmisn cok merak ettim core2 duolar ısınmazken Quart core nasıl overclock olmayacak kadar ısınır ilginç geldi.
    (Yanlış anlamayın inanmamakla alakalı degil)
  • ya o zaman dq6 da iyi bir seçim olabilir mi ya anlamadım ki 680i chipset mi 965 chipset mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: hax0r

arkadaşım işlemcin intelse bahsettigin anakartlar arasında i975x chipsetli ASUS P5WDH DLX en iyisidir. Crossfire destegi varken SLI destegi yoktur. Ama bunun yaninda multimedia genisletmeleri mevcuttur. sli sistem tecrubeli biri olarak dahi bu anakart tavsiyemdir.

yaaaaa şimdi olmadı bu bak kıskandım şimdi senin imzandaki sistemi beni az farkla geçmişin hayırrr olamazzz

şaka şaka arkadaşım güle güle kullan

ikimizin şuan kullanmış olduğu asus anakartın arkasındaki on bord lan girişine taktığımız dsl RC 45 internet kablosunun ucundaki klipsde sorun yaşıyormusun?? yani bu klips anakartın on bord lan girişine takılırken click diye ses çıkartarak tam oturması lazım değilmi ?? bende bu olmuyor... yerine oturuyor ama klips tam anakartın lan girişine tam kilitlenmiyor yani elimle az geri çeksem yerinden çıkıyor...! anlamadım!! normalde RC 45 in klips mandalina basmadan anakarttan çıkmaması gerekiyor.... ama bende çıkıyor !! klips mandalı sağlam ama sanki sığmıyor gibi yani kilitlenerek tam oturmuyor yerine bir türlü.... gerçi önemli birşey değildir mutlaka.. ama kafama takıldı.. acaba sizdede öylemi bu durum ???????

------------
    bu arada ana kartımız çok güzel varya çok iyi bir seçim yapmışım gerçektende çünkü performans bakımından çok hızlı ve sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 23 Şubat 2007; 3:01:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: demircibarış

AMAN BİRADER ASSU ALACAKSAN DİKKAT ET. İTHALATÇISI BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR OLMASIN GARANTİ OLAYI SIFIR. ÇİZGİ ELEKTRONİK OLSUN.

+1 kesinlikle ÇİZGİ olmalı dist.ü

arkadaşlar çizgi elektronikten netten alışveriş yapabiliyormuyuz? sitesine girdim fakat göremedim
  • EDİT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benign2004 -- 16 Mart 2007; 17:08:56 >
  • İNTEL D975XBX 2 Bu Anakarta ne dersiniz yeni o/c delisi anakart geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 23 Şubat 2007; 14:51:02 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.