Şimdi Ara

Asus ROG GL502VE-DM032 mi yoksa Monster A5 V12.1 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• selam kardeş dm gönderemiyorum burdan yazayım. asusun ekran kartı 1050ti yani daha yüksek o nedenle asus daha mantıklı gibi geliyor bana. ama sanırım monsterda da mat ekran var sizin için önemliyse terch sebebi olabilir. ama genel manada 1050ti 1050den bi tık daha iyi.
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için, asusta ki ekran çok parlama yapar mı sizce ? Yoksa ufak farkları mı var ? Aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler tekrardan.
  • dead307 kullanıcısına yanıt
    ben mat ekran hiç kullanmadığım için farkı bilemyiyorum ancak mat ekranın daha kaliteli olduğunu biliyorum. ama hem mat hem 1050ti olsun derseniz fiyat artar tabii. mümkünse en yakın teknoloji mağazasına gidip kendi gözünüzle görün mat ekran ve diğerinni farkını ama benim için şahsen önemli değil. 2 laptopum da mat değildi bir sorun yaşamadım ama dediğim gibi mat kullanmadığım için farkı bilmiyorum
    Son bir soru daha sormak istiyorum, şimdi ben hdd takmak istiyorum bu cihaza monster da bildiğim kadarıyla direk boş slot var. Asus a hdd takabilir miyim ? Çünkü şansa bırakmak istemiyorum sadece 256 gb ile yetinebileceğime sanmıyorum. Teşekkürler.
    valla inceledim ama öyle bir ibare bulamadım. asusun kendi sitesinden bakın veya satıcıyla konuşun en iyisi.
  • gl 553 vd 066 olani alin 400 tl daha verip i7 olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    anladım teşekkürler
  • 007captiva kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bir şansım yok hocam, bu hafta için de almam gerek bütçe de 3500
  • 007captiva kullanıcısına yanıt
    oyun oynanacaksa buna pek gerek yok aslında 7300hq da 1050ti yi gayet besleyebilir. render falan uğraşılacaksa evet daha mantıklı.
    Eklene biliyo kardeşim 1 boş ram slotu bir tanede HDD slotu var

Reis renderlarda çokmu geri kalır, ben ağır renderlar olmasa uğraşcam biraz, müh. Dersleri programlari felanda, i5 7300hq render da 7700hq ya göre çokmu geri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doqan0619 -- 20 Aralık 2017; 0:55:38 >
  • Doqan0619 D kullanıcısına yanıt
    uzun dönemli kullanacaksan 300-400 tl pek fark değil. almışken performanslısını al derim. ya da hepsiburadada falan filtrele en ucuz 7700hq luyu almaya bak. hiç olmasa bile biri i5 biri i7 ,llaki fark olur. bu paralarda 300 400 liranın pek lafı olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.