Şimdi Ara

Asus Sonic Master ve Sonic Focus Kurulumları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
47.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Telatabi20

quote:

Orijinalden alıntı: hocaa896

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hocaa896

quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

selam arkadaşlar biraz açıklarmısınız?
    daha bugün asus laptop aldım ve freedos geldiği için saf hali ile win7 dışında birşey kurmadım nedir bu sonicmaster?

öncelikle hayırlı olsun hocam cihazınız. Sonicmaster asusta multimedya laptoplarda kullanılan bir çeşit ekolayzer programıdır her cihaz desteklemiyor maalesef bu programı bu arada sus support tan indirme bölümüne gelin audio yazın sisteminiz windows 7 64 bit ise
    Sürüm V6.0.1.6642 Realtek Audio Driver Dosya Boyutu 137,87 (MBytes) 2012.07.06 bu driver i indirin içinde sonicmaster bulunmakta.

usta benim sorunun nedeni ne olabilir fikrin var mı?

hocam sonic ayarlarını yaptığınızdada birşey olmadı mı mesela yüksek alçak butonu sesi bir hayli artırıyor veya daha önceden realtek ayarlarıyla oynadınız mı

sonici yükledim ayarlarıyla oynadımmı değişen bir şey olmuyor. formattan önce düzgün çalışıyordu ve belirgin bir fark yaratıyordu.realtek ayarlarıyla oynadımmı bilmiyorum nerden girebilirim o ayarlara?

bildirim alanında kırmızı hoparlöre benzer bir simge varsa ordan girip bakabilirsiniz yada eğer benim söylediğim driver indirdiyseniz revo uninstaller diye bir program var eski realtek sürücüsünü bu programla kaldırıp kalan artık dosyaları taratabiliyorsunuz realteki iyice temizleyip o driver i kurduğunuzda problem yaşamazsınız umarım yaşarsanızda yine yazın

• eyvallah usta sağolasın dediğin drıverı kurdum sorun düzeldi.
  • quote:

eyvallah usta sağolasın dediğin drıverı kurdum sorun düzeldi.

rica ederim hocam
  • windows 8 de çalışıyormu bu sonic master teşekkürler..
  • Windows 8'e yükledim ama çalışmıyor herhalde bilen varsa yardım etsin lütfen.
  • SonicMaster driverını nerden bulabiliriz arkadaşlar.
  • güncel sürüm linki var mı? nette aradım bulamadım.
  • Linkleri yenilerseniz sevinirim
  • Asus X550jk de oluyorumu arkadaslar ustunde yazıyor etkikette sonic master diye. Free dos diye kend win8 kurdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler konu hortlatıyorum amma Bulamıyorum sonicmaster driverini kendi sitesinde de yok 127mblik audio dosyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsanzzz

Beyler konu hortlatıyorum amma Bulamıyorum sonicmaster driverini kendi sitesinde de yok 127mblik audio dosyası

Arkadaşa katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Xenshard

Buyrun arkadaşlar

merhabalar asus k53ds da windows 7 den windows8 yükseltim şimdide windows 10 asus sonic master yükleniyor ama aktif hale gelmiyor ? çözümü nedir .

• quote:

Orijinalden alıntı: varol7

quote:

Orijinalden alıntı: DH Xenshard

Buyrun arkadaşlar

merhabalar asus k53ds da windows 7 den windows8 yükseltim şimdide windows 10 asus sonic master yükleniyor ama aktif hale gelmiyor ? çözümü nedir .

Hocam asusun sitesinden realted audio driver'ı yükleyin windows 7 versiyon olanı. ondan sonra sonic masteri kurun, o şekilde aktifleşiyor.

• arkadaslar bugün Asus K555LB-XO240H laptopum geldi, Laptopun kasasinda Sonicmaster Net ve Güçlü ses etiketi var. fakat, çok güçlü bir ses gibi gelmedi bana. evet net ama yüksek degil,eski marka hp pvl laptopum bundan kat kat daha fazla ses çikariyor. .

SonicMaster Lite özelligiyle ASUS K55 daha güçlü ses ve daha zengin bas verebilir. Böylece orta seviye dizüstü bilgisayarlar arasinda en iyi isitsel deneyimi sunar.
    "Yaziyordu bende yüksek birsey bekledim. böyle karsilasinca ariza var diye düsündüm herhalde. normali böyle degil mi anlamadim.

internetten "sonicfocus ve sonicmaster" programlarini buldum belki bir artis saglar diye. kurdum fakat açamadim..

windows audio enhancements devre disi birakildigidan ses netlestirme etkinlestirilemez" uyarisiyla karsilastim. yoksa bu programlar hiç bir ise yarmazmi laptopumda..
    kisacasi kaliteli bir sekilde laptopumun sesini nasil artirabilirim . yardimlarinizi bekliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatsappbilgi -- 26 Ağustos 2015; 3:13:39 >

• whatsappbilgi W kullanıcısına yanıt
    öncelikle yeni aldıysanız hayırlı olsun Hoparlörler ve mikrofon : Sonic Master firmasına ait çok güçlü bir ses elde etmekten kastınız daha kaliteli sesse kaliteli bir kulaklık öneririm kasadakil hoparlörler orta seviyeyi bile tatmin etmez ekstra hoparlör gerek
  • whatsappbilgi W kullanıcısına yanıt
    K555LN-XO367H laptopumda aynı sorun var ses yeterli düzeyde değil...bundan önce dell ve sony laptop kullandım kulaklıkla müzik dinlerken ses çok güçlüydü bu laptopta ise vasat...bunun çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.