Şimdi Ara

ASUS UPDATE PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENİM ANAKARTIM ASUS P4P800-X, CD DEN ASUS UPDATE PROGRAMINI YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM BIOS UPDATE YAPMAK İÇİN FAKAT
    " NO ASUS MOTHERBOARD. INSTALLATION WILL BE ABORTED NOW" DEYİP ÇIKIYOR PROGRAMIN YENİ VERSİYONUNUDA İNDİRDİM O DA AYNI NE YAPMAM LAZIM. DİSKET SÜRÜCÜM OLMADIĞI İÇİN DOS TAN UPDATE YAPAMIYORUM. LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

• mb un cd den çıkan programla yap başkasıyla deneme yanlız linkler dolu oluyor zaman,zaman dene..
  • kardeş cd den çıkan programı kuramadım ki yukarda da bahsettiğim gibi Asus update programını kurarken
    "no asus motherboard. Installation will be aborted now" deyip programdan çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SESA

kardeş cd den çıkan programı kuramadım ki yukarda da bahsettiğim gibi Asus update programını kurarken
    "no asus motherboard. Installation will be aborted now" deyip programdan çıkıyor.

daha önce bios update yapıldımı ilginç..
  • evet yapılmıştı
  • bios versiyonuyla alakalı olabiliyor bu hatalar.+ ne için update yapacaksın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: computeron

bios versiyonuyla alakalı olabiliyor bu hatalar.+ ne için update yapacaksın..

Benim problem aslında şu: PC'yi Power'dan açarken kasadan çalıştığını gösteren bir ses geliyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Powerdan PC'yi açıp kapatıyorum bu işlem defalarca sürüyor sonunda ekrana görüntü gelince "overclock failed F1 resumu" falan gibi bir mesaj çıkıyor F1'e basıp biosa giriyorum kaydetmeden çıkınca PC çalışıyor. ben bunun bios taki bir problemden kaynaklandığın düşündüğüm için bios update yapmayı uygun gördüm asus update programı kurulmayınca, disket sürücüm de olmadığı için yapamıyorum bu problemin nedeni ne olabilir ve ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz şimdiden çok TEŞEKKÜRLER.

• arkadaşım bence hiç deneme çünkü ben tam bir ay önce abit ana kartımın biosunu ole bi programla up date ediyim dedim anakartım ve işlemcimden oldum ben derimki sakın deneme bi sorun varsa bence direk bios pilini çıkart 1-2 dakika bekle yanlız bunları bilgisayarın fişini çekerek yap sonra pili yeniden takıp bilgisayarı aç eğer sorun hala devam ederse biraz paraya kıy profesyönel birilerine yaptırt ben olsam asusu kendi update programı bile olsa kullanmazdım çünkü benim eski abit anakartımın yanı yaktığım ana kartın kendi programıydı herşeyi düzgün yapmama karşın böle oldu SAKIN YAPMA
  • Biosda fabrika ayarlarına dönmeyi deneyebilirsin ilk önce, olmazsa arkadaşların dediği gibi pili çıkarıp takmak çözüm olabilir.
  • www.cizgi.com.tr burda tüm destek var.
  • yapacagın update zaten olan versiondan düsükse bu hatayı verebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.