Şimdi Ara

At gibi bi kizla bulusucam yardimm (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
6.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: changemart

Burger veya mc e git orda hem yemek ye hem kaynaş 10 15 lira tutar sonra biraz gezip dolaştıktan sonra cafe gibi bi yerde 2 şer çay için 15 de o tutsa bi dondurma gibi bi şeyler yiyin para artar bile.

Kıza karşı kasma kendini dostum o at gibiyse sende DH lisin

hocam kizin ailesi unlu bi tekstil zincirinin sahibi burger a da goturemem kizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam starbucks'a 50tl ye girip çıkamassın yorumlarına aldırma şahsen izmirde yaşıyorum ve bölge bölge fiyatlandırması oluyor sabit fiyat aralığı olmuyor karşıyadakiyşe konak pier deniz kenarında fiyatlarda biraz oynama oluyor ama 50tl ile girip çıkamassın yorumlarına çok güldüm yok öyle bi şey arkadaşlar starbucks diye başka bir mekana girmişler heralde kahveden bahsediyoruz içkiden değil rahat rahat girip söyleyebilirsin istediğini ilk defa gidiceksen cok şacma karışımlar kahve türevleri vardır basit olanı söylemeni öneririm rezil olma dikkat et
  • ilk günden alıştırma abem kızı öyle yerlere, normal eli ayağı düzgün biyerlere götür. Muhabbetini yap, ver ayarı. İlk gün gün götürdün kız 2 gün sonra bi daha buluşalm dedi o zaman ne b*k yicen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heytaxi

şanzelize cafe'ye götür hocam.Çok nezih,sakin,elit insanların olduğu yerdir.Memnun kalıcaksınız

aynen müthiş bir mekan elemanları o kadar samimiki dj gelip size kolada doldurabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

starbucks coffee ve 50 lira bütçe çıkarken donunu da bırakmayı unutma

Şu dhde ilk defa bir lafa bukadar güldüm

• Merak etme yeter.. En fazla içecek başı 10 Lira verirsiniz. Dondurmalarda Aynı fiyattan. Maksimum Kız dediğin kadar AT'sa 40 Lira 45 lira Tutar. E dönüştede o bassın akbili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danny vinyard

quote:

Orijinalden alıntı: Clavery

Küp şeker götürmeyi unutma

bunu yazmak için girmiştim,gidiyorum.
    hatta çıkayım da yatağa geçeyim. telefondan editleyeceğim.
    Yataktayim beyler. Uyuyorum. Uyaninca editlerim.
    Uyandım beyler. Günaydın.

bu neyin kafası la
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZıplayanKarınca

seviyosan git konuş

• 50 Liraya Starbucks'a iki gün gider gelirsin. Rahat ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: danny vinyard

quote:

Orijinalden alıntı: Clavery

Küp şeker götürmeyi unutma

bunu yazmak için girmiştim,gidiyorum.
    hatta çıkayım da yatağa geçeyim. telefondan editleyeceğim.
    Yataktayim beyler. Uyuyorum. Uyaninca editlerim.
    Uyandım beyler. Günaydın.

• hep starbaks starbaks bıkmadın mı? ne kadar monotonsun!? yürü bime gidiyoruz de.
  • Ciddi değilsen bence hiç masraf yapmana bile değmez
  • quote:

şanzelize cafe'ye götür hocam.Çok nezih,sakin,elit insanların olduğu yerdir.Memnun kalıcaksınız

Bulaşık yıkamayı da öğrensin gitmeden.

Hiç mi arkadaşın halan,amcan bişeyin yok, al bi 50-100 nasıl bi çevredesiniz yahu?

• Bu buluşmayı atlattın diyelim peki sonra yemek yiyelim derse sinemaya gidelim derse.
    Ben sevgilimle dışarı çıkarsam 150-200 tl yi gözden çıkarırım.
    Ama gidersiniz starbucks'a birer kahve içersiniz fazla tutmaz maksimum kız birşey yese 30 tl çıkışta birer fastfood menü 20 tl ama sinemaya girelim derse rezil olursun

• Mutlaka bir bokluk çıkar sakın 50 tl ile kızla buluşma en az 100 olsun cebinde
    Tecrübe ile sabittir.

• Konuyla alakalı değil ama kızı gözünde çok büyütmüşsün ilerde sorun çıkartır söyleyim oda insan sende küçümseme kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: son123

quote:

Orijinalden alıntı: changemart

Burger veya mc e git orda hem yemek ye hem kaynaş 10 15 lira tutar sonra biraz gezip dolaştıktan sonra cafe gibi bi yerde 2 şer çay için 15 de o tutsa bi dondurma gibi bi şeyler yiyin para artar bile.

Kıza karşı kasma kendini dostum o at gibiyse sende DH lisin

hocam kizin ailesi unlu bi tekstil zincirinin sahibi burger a da goturemem kizi.

oraya götüremem buraya götüremem dediğine göre -burger da kötü sayılmaz- vur kaç taktiği uygulayacaksın sanırım yoksa ilişki falan düşünüyosan ayda bi çıkarsın artık dışarıya böyle anlattığına göre

• 50 Lira bütçeyle sen anca bunu götürürsün.

At gibi bi kizla bulusucam yardimm
  • quote:

genemı tanıtım fılmı cektırtcen adamlara yaaaaa
  • Americano iç 5 tl gibi bi şey. Americanodan şaşmam falan tribine gir. Kız ne içerse içsin koymaz sana o dkdan sonra
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.