Şimdi Ara

ATİ HD 5670 Nvidia nın HANGİ MODELİNE DENK GELİYOR ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2. el 5770 250 liraya alınabilecek en ileriye dönük karttır. fiyat/performans lideri.
  • el mukteda 2.el olarak 5770e bakarım tşkkrlr
  • Ekran kartı,ram psu yenilersen performans olarak bir artış olur ama HD5750'yi tam performansta kullanamazsın,bunun için sistemini anakart işlemci dahil olacak şekilde değiştirmen gerekir.Zaten ekran kartı ram psu üçlüsü seni belirli bir masrafın altına sokacak,eğer bu masrafa girmeyi göze aldıysan sistemini komple değiştirmen senin için daha iyi olur.
  • sistemi tamamen yenilersem çok masraf çıkar psu-ram-ekran kartı zaten 450tl civarı tutuyo babam ona bile çok diyo daha ne yapıyımki.internete giriyon mu giriyon yeter diyo ama anlatamıyorumki ...:?
  • arkadaşlar 1-2 gün önce gtx470 200$ fiyatından verilecegi düşünülüyomuş.gerçekmi,yoksa birazdaha bekleyip gtx470 mi alsam ne dersiniz..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcyeb

arkadaşlar 1-2 gün önce gtx470 200$ fiyatından verilecegi düşünülüyomuş.gerçekmi,yoksa birazdaha bekleyip gtx470 mi alsam ne dersiniz..?

kim demiş? nerde demiş? ne zaman demiş? hemen gidip geceden vatanın kapısında kuyruğa girelim.
  • pc net bu ay ki dergisinde gördüm. yanlız gtx 460 mış çok özr dlrm [sm=s20.gif

ama gtx g60 olmasına rağmen gine iyi bi fiyat....
  • quote:

pc net bu ay ki dergisinde gördüm. yanlız gtx 460 mış çok özr dlrm [sm=s20.gif

en ucuz 256 bitlik gtx460 inno3d ama bu marka nasıldır bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

pc net bu ay ki dergisinde gördüm. yanlız gtx 460 mış çok özr dlrm [sm=s20.gif

en ucuz 256 bitlik gtx460 inno3d ama bu marka nasıldır bilen var mı?

forumda sıcaklığından yakınan bir kullanıcı var http://forum.donanimhaber.com/m_42218505/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.