Şimdi Ara

AUDİ A4 B8-BMW 3.20 E 90-MERCEDES C180 W204 TERCİHİNİZ NE OLUR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acikcasi o paraya cok diri s80 bulunabilir. Az kilometre yaptiginiz icin ben bu 3 aracida eler volvo s80 oneririm. Bunu onermemin nedeni

E90 cok eskidi bmw kullananlar biraz daha sert kullanir rakiplerine oranlar daha cok yipranir.

A4 motor sorunsali

C180 amg olmayinca tipsiz duruyor.

Ben kendime alacak olsam bu sekilde bir yol izlerdim bu butce ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luti

1.5 yıldır A4 B8 Kasa 1.8 TFSİ 160 Multitronic araca sahibim. Bahsedildiği gibi motorun kronik sorunu falan yok. Yağ yakma işini pek takmayın. Bu motorlarda normal olarak karşılanıyor. Ben kendi aracımı aldığımdan beri yağ eksiltme sorunu yok ben karşılaşmadım. Ama yağ eksiltme işini bir çok kullanıcıdan duydum, onun için yakmaz diyemeyeceğim.

Diğer araçlarla karşılaştırmicam, beğeni meselesi ama ben tavsiye ederim bir kullanıcısı olarak. Az kilometre yapıyorsanız yakıtı fazla takmayacağınızı umuyorum zira ben de sizinle aynı kullanım koşullarına sahibim.

Şehir içi ort. 9.8lt, Şehirlerarası ort. 6.0lt yakıyor. Şehirlerarasında 5.3lt tutturmuşluğum da var ama yüksüz ve kasarak biraz da. Sert kullanırsanız biraz daha fazla yakar.

daha önce forumda ayrıntılı açıklamıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_77798007/mpage_2/tm.htm bu adresten bakabilirsiniz mesajıma.
    Merak ettiğiniz başka birşey varsa sorabilirsiniz.

Nasıl yok ?

Bu Dsg kullanan adamın ben de sorun çıkarmadı Dsg sorunsuz demesi gibi bir sey .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Nasıl yok ?

Bu Dsg kullanan adamın ben de sorun çıkarmadı Dsg sorunsuz demesi gibi bir sey .

Aldığımda direk yağını değiştirdim zaten. İkinci bakımında da baktım yağ eksiltmemişti. Belirli aralıklarla yağını kontrol ediyordum eksilme var mı diye yoktu. Benim araçta yağ eksiltme olmadı kısaca. Sanırım aracı fazla sıkıştırınca yağ eksiltme oluyo. Sert kullanmam pek aracı. Arasıra hızlı kalkışa ihtiyaç duyduğumda sport moduna alırım sonra normale dönerim.
    Bu arada son 1 yıl içerisinde yaptığı kilometrenin (yaklaşık 8000km) yarıdan fazlasını şehirlerarasında yaptı araç. Belki bu yüzdendir bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.