Şimdi Ara

AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR GUNCELLENMİŞ YENI AUDIGY VALUE /SE/LS & LIVe! 24-BIT TO X-FI EXTREM AUDIO DRIVERI EkLENMİŞTİR

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, 2.eline 20 ytl verip almış olduğum Creative SB Live!! 7.1 24 Bit ses kartımı Daniel Kawakami kardeşimin yapmış olduğu Sound Blaster Audigy Value/SE/LS & Live! 24-bit to X-Fi Xtreme Audio Mod driverlarıyla kullanıyorum X-Fi de ne varsa SB live!! 24 bit de herşey var X-Fi kosolunu, X-Fi CMMS , X-Fi Crystalizer , vs.. Hepsi aktif ve gayet güzel çalışır durumda kısıtlı bir bütçeye sahip bir kişi olarak bence çok para vermeye gerek yok indirdiğim driver paketi içinde xp-32 bit / xp-64 bit ve Vista-32 bit için driver ve konsol mevcut ama ben Vista işletim sistemi kurmadığım için herhangi bir şey söyleyemeyeceğim

Sound Blaster Audigy Value/SE/LS & Live! 24-bit elinizde bu kartlardan biri varsa benim gibi değerlendirin ben sadece SB Live! 24 Bit 7.1 de VE XP-32 bit de denedim ve sonuç BAŞARILI
    teşekkürler Daniel Kawakami

Not: Ayrıca driverları internette bulmama yardım eden @coolrecep kardeşimede çok teşekkür ederim

birebir bütün özellikleri kullanabiliyorum bahsettiğim özellikler açık ve aktif durumda hepsini xp-32 bit işletim sistemimde kullanabiliyorum... ses kartım Creative live! 24 bit 7.1
    ((((((((BU YAZI sonmeztolga DAN ALINTIDIR.)))))))))

ESKİ KONUDAKİ LİNKLER KIRIKTI BENDE ARAYIP BULAMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN BU KONUYU AÇTIM . YENİ LİNKİ YAPAN -THIEF- 'E TEŞEKKÜRLER .

LİNK :https://****.com/files/1115885669/Creative X-Fi New Driver.rar

AUDIGY VALUE/SE/LS & LIVE!24 BIT TO X-FI EXTREM AUDIO MOD REHBERİ

• https://rapid-share.com/files/1115885669/Creative X-Fi New Driver.rar
    LİNKTEKİ rapid-share nin ortasındaki - yi kaldırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.