Şimdi Ara

AUX kablosu yardımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
28.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Carpediem

baktım hocam ama aynı sekılde kablo yok:) jazz a aux ıcın kablo gırıs jak ı var ama civic e yapmamıslar:) honda servıslerıne sordum onlarda fazla bılmıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Şimdi oldu aux tuşu var bastığınızda aux moduna geçiyor ama ortada giriş yapılacak kablo yok

Nasıl anladım ama

Arkasında normalden farklı kablo yok sanırım peki kılavuzu yada başka bir (aynı araç ) kullanıcısına bakma imkanınız olabilir mi ?

merhabalar acaba jazz için dediğiniz kabloyu nerde görmüştünüz ne diye sorarsam bulabilirim ?

• Merhaba, konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım fakat yeni konu açmaktansa biraz bağlantılı olan bir konudan devam etmek daha mantıklı geldi. Bmw 1.16i 2005 aldım birkaç gün evvel. Aux girişi kol dayama konsolunun altında buraya kadar herşey tamam :) fakat kabloyu ya da müzik cihazını takmama rağmen çalıştıramadım. Kablomu başka arabada denedim çalışıyorum gayet güzel fakat bmw de çalıştıramadım. aux diye bir tuşa da rastlamadım, bilen gören duyan varsa yardım bekliyorum. Üç gündür iş dönüşü bakıyorum maalesef sonuç alamadım. AUX kablosu yardımı

• Hocam selam;
    Bmw yi pek bilmiyorum ama, taktiktan sonra muzik isreti var o olabilir galiba. Cd tusuna 2 kere bir basip denersen cikabilir diyendusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carpediem C kullanıcısına yanıt
    Vay be 2021 geldi çattı özlüyorum 2000 leri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.