Şimdi Ara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar avatarım yok oldu, ben avatar olarak başka bir resim yüklemiştim. gitmiş.
    şu an da sadece hazır avatarlardan seçebiliyorum, profilimdeki avatar yükleme bölümünü de artık göremiyorum.
    hani bu özellik kaldırıldı artık sadece hazırları kullanacağız diyeceğim ama bakıyorum forumda yine kendi yüklediklerini hala kullananlar var.
    nedir olay?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpeedTwelve -- 13 Şubat 2009; 10:22:28 >

• bende koyamıyorum bi sorun var galiba...adminler bi baksa
  • Artık sizi beğenmiyorlarmi yohsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

Avatarlarla ilgili sunuculardan birine bakım yapıldı , sıfırdan kurulduğu için bu sorun yaşanmakta. programcı arkadaşlar bu konu ile alakalı çalışmalarını sürdürmektedir.Yakın zamanda profilinize avatar yükleme seçenekleri eklenecektir.İmza kuralları dışında isteklerinizi forum öneri istek şikayet konusuna yapabilirsiniz.

• aynen o sorun bende de var. başlığı düzeltip daha dikkat çekici yapın. belki bi yetkili görür.
  • benimde eski avatar gelmiş
  • ben hazır avatarlardan sectigim halde görükmüyo
    zar zor koyduk bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 13 Şubat 2009; 11:29:42 >
  • Avatarlarınızın gitmesini istemiyorsanız profilinizde hiç bir değişiklik yapmayın(imza deşitirme vb.)
  • Bakıyım benim nasıl

Valla gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 13 Şubat 2009; 11:46:49 >

• Ben de çavuştum.Onbaşı olmuşum..Darbe çıktı galiba..
  • öneri eleştiri ve şaikayetler konusuna
  • Tamam, avatar kısmı artık düzelmiş. Teşekkürler.
  • Test.

İmzamla avatarım yer değiştirmiş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 13 Şubat 2009; 13:34:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.