Şimdi Ara

aver tv 203 için cine5 şifre kırıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aver tv 203 için cine5 şifre kırıcı programı olan varmı.... şu anda 15 tane kanal izliyorum ama cine5 yok belki şifre kırıcı programla cine5 açılır diye umuyorum ... Bu konulardan anlayan var ise yardım lütfen....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOWWW -- 31 Mayıs 2005, 13:02:59 >

• http://www.singlix.org/freetv/ buradan more tv yi indir
  • site çok guzel ama programı indirdim kanallar göstermiyor.... bide moretv source diye bişey var onuda indirdim bt848.dll hatası veriyor...ne yapmam lazım.... xp kullanıyorum ondan olabilirmi...
  • abi benimde öyle problemim war moretv 5 kanal gösteriyor bütün ayarları denedim nafile kanal manal açmıyor uyuz oldum.

+bir çok program denedim nafile avermedia 203 kullanıp cine5 i kıran warsa yazsın nasıl yapıldığını yaws...

şimdiden teşekkür
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytunci

abi benimde öyle problemim war moretv 5 kanal gösteriyor bütün ayarları denedim nafile kanal manal açmıyor uyuz oldum.

+bir çok program denedim nafile avermedia 203 kullanıp cine5 i kıran warsa yazsın nasıl yapıldığını yaws...

şimdiden teşekkür

Peki sende avertv de cine5 çıkıyormu şifreli olarak yani...
  • yok abi kanal çıkmıyor 5 kanal çıkıyor + kablo tv var avermedianın kendi programında cirlop gibi çıkıyor kanallar fakat moretv de yok bi .ok boş kanal sadece 5 kanal war cine5 de biras çızırtılı çıkıyor
  • hmm ok bende moretv de hiç bişey çıkmıyor tüm kanallar karıncalı.... avertv de bile cine5 yok ama 15 tane kanal var sadece....anlıyan yok mu bu olayları !!!......
  • tv ayarlarınızdan kablo tv yi falan seçmeniz gerekli s bandından aratma yapmanız gerekli sizin izledikleriniz c bandındaki kanalardır..
  • ben izliom cine 5i karıncalı biraz ama!wilma diye bi programda ses i çözüyo!geceleir samba yapıom odada:D
  • Son Noktayı Koyuyorum Gereksiz Konuşmalara Son.........
    Avermedia nın İki Çeşiti Var Yani 203 Modelinin Son Çıkanlarında Yani Yenilerde Cine5 i Çözmüyor Moretv Filan Çözmüyor...
    Bu Yorumu Bizzat Kendim Deneyerek Yapıyorum...
    + More Tv de Tahminimce Chipseti Tanımıyor Philipsin Yada Avermedia Belkide Önlem Aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hacmatrix -- 27 Ağustos 2005, 16:23:54 >
  • valla kardeş tam bilmiyorum ama ben wilma indirdim çokta güzel çekiyor cine 5 falan ii yani HACMATRİX son noktayı koymuş ama kusura bakmasın
  • kardeş sende averin 203 2005 modeli varsa oke tebrikler...
    Ama 2004 modelinde benim yiğenimde kırıyor 8 yaşında oke..
    + 2005 Modeli ise yani cine5 kırdıysan program adı veya taktiğini söylede bizde yapalım
    Bilgi paylaştıkca çoğalır...
  • Arkadaşlar merhba. Belki inanmayacaksınız ama. Avermedia 203 kartımı dün aldım. Akşam more tv yi yükledim ve moretv de hiç bir kanalı göremedim. Bu sabah programı program inndir.com veya program merkezi.com dan tekrar indirdim ve 5 kanal görmeyi başardım. Biraz daha ugraşıp cine5 i de görmeyi umuyorum. Yani moretv avermedia da chipseti degiştirmiş falan filan yok. Hem avermedia kanımca şifre çözmesinler diye bir önlem alacak kadar salak değillerdir. Onlar kartı satmak için herşeyi yaparlar. Hatta tam tersine şifre çözmek yeni kartlarda daha kolay olmalı. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.