Şimdi Ara

AVM'deki Deli Kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alışveriş merkezine gittim.Kıyafet vs bakıyorum işte. Her zamanki gibi LTB,Levis'e vs baktım. Sonra yine doğru dürüst bi şey bulamadıktan sonra LC Waikiki'deki kalabalığa baktım. Bu kadar adam hıyar değildir dedim ve oraya yöneldim. Ben jean bakıyordum tam kızın biri de orada kıyafet bakıyordu. Ama ne tatlı bi kızdı anlatamam. Kız kumral,saçları beline kadar bi şeydi. Gözleri çok hin bakıyordu. İkide bir göz göze geliyorduk. Benim yanımda o da jean bakıyordu. Bir anda bana o elindeki sana büyük değil mi dedi. Ben de yok ön tarafları sıkıyo biraz dedim. O da hmm dedi,demek sıkıyor. Güldü. Gülerken daha da güzeldi. Ya bu bana güzel olur mu dedi. Bir tane kot şort almıştı eline. Ben de bilmem üzerinde görmem gerek dedim. Etiketi mi kalKmış bunun dedi. Ben gülerek cevap verdim . "Evet , KALKTI!" Kız bu komik şakam için teşekkür etti. Gel kabinin önünde dur ben korkarım dedi. Peki dedim. Ayy dedi şortun düğmelerini kapatamıyorum. Kapıyı açtı gel bi dedi. İçeri girdim. Kız numara yapmış,şort yerdeydi,ben manzara karşısında çok heyecanlandım. Hadi dedi, utanma! Üstümdekileri çıkardım.Orada ses çıkarmadan öpüşmeye başladık. Nefes alış verişimiz çok hızlanmıştı. Adrenalin hat safhadaydı. Kızı kucağıma aldım,şuursuzca her bulduğumuz noktayı öpüyorduk.Boyun , kulak , dudak. Dudaklarım ateş gibiydi. Ellerimin içi sıcacıktı. Kız benden daha da sıcaktı. Çok güzeldi beyler. Ama bir şeyi unutmuşuz. Kabinin altından ayaklarımız görünüyormuş. Dışarı çıktığımda kapının önünde internet kafeci Hamza abi vardı. Kız onun kızıymış beyler :( . Bana falsolu bir balgam fırlattı. Suratımda patladı. Sonra hayalarıma bir yumruk indirdi. Paçalarımdan kanlar akıyordu. Hamza abi dedim valla düşündüğün gibi değil. Ama dinlemiyordu. Hamza abinin gözleri kapalıydı sadece yumruk atıyordu. İnternet kafe hikayesinden bilen bilir çok pis vuruyo insafsız. Sonra son bir kez boğazından sümkürdü ve suratıma 1-1,5 litre tükürük fırlattı. Kızını da alıp gitti.

Şimdi ben bi daha hamza abinin internet kafesine nasıl girerim? Yardım edin beyler,hamza abiyle aramı düzeltmem lazım

• OKUMAYIN
  • Amatörce bir csb ama yinede teşekkur edip uğurluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.