Şimdi Ara

aw 3000 acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce aw3000 aldım pilin olayı bitti yeni pil nereden alabilirim hiç bir yerden bulamıyorum acil yardım...

• Elektronikçilere göster, İçini açıp, ona uygun bir pil takabilirler. Eğer uygun ölçülerde bir pil bulamazsan, cihazı çöpe atacaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

Elektronikçilere göster, İçini açıp, ona uygun bir pil takabilirler. Eğer uygun ölçülerde bir pil bulamazsan, cihazı çöpe atacaksın.

neden çöpe atsın ki sony teknik servislerine bi danış ben 1000 için sormuştum geçen sene 100 ytl civarı bir rakam vermişlerdi
  • Allah kimseyi Sony servislerine düşürmesin. Önceki sene bir pil için 100 lira fiyat verenler şimdi ne kadar fiyat verirler bilmem ama aleti atıp yeni bir çalar almak bence daha mantıklıdır. Tabi yeni bir aet alamk ile pil taktırmyı arkadaşımız tercih edecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

Allah kimseyi Sony servislerine düşürmesin. Önceki sene bir pil için 100 lira fiyat verenler şimdi ne kadar fiyat verirler bilmem ama aleti atıp yeni bir çalar almak bence daha mantıklıdır. Tabi yeni bir aet alamk ile pil taktırmyı arkadaşımız tercih edecek.

yeni bir alet almak için en az 300 400 ytl harcar buda 3 katı daha fazla para demek eğer aletin bozuk değilse pilini değiştirttir kullan
    tercih senin tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.