Şimdi Ara

Axess Limit Düşürme Talebine Chip Para ! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
10.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Limonen

Şu blöf yapıp cidden limiti dusurenler sesinizi alamıyorum dyip telefonu kapatmak zor mu😀

alo lo lo lo
    sesinizi alamıyorum rum rum rum.

Ben tünele girdim kaptıyorum kapat.
  • Kart aidatinin zamanini nasil ögrenebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Uyanık bankaya bak, müşteri limitim aynı duruyor, sadece kartım limiti düşmüş. Az yılan değil bu Akbank.

Müşteri limiti olayı Yapı Kredi'de var, Akbank'ta yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • free kullanıyorum arayayım bende lımıt dusurmek ıcın nasıl olsa kart aıdatım yok benım kartta
  • 20000 den 10000 e düşürün dedim 75 tl verdiler. Konuyu acandan allah razı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Uyanık bankaya bak, müşteri limitim aynı duruyor, sadece kartım limiti düşmüş. Az yılan değil bu Akbank.

Müşteri limiti olayı Yapı Kredi'de var, Akbank'ta yok.

Emin miyiz?

Axess Limit Düşürme Talebine Chip Para !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Arkadaşlar kart limiti ayrı müşteri limiti ayrıymış. Enpara beni reddetti. Kredi kartı limitim yüksekmiş. Neyse aradık düşürdük 3500 liraya. Bir daha Enpara'ya başvurdum reddetti. Garanti'yi bir daha aradım bir de müşteri limiti varmış. Onu da düşürdüm 3500 liraya. Şimdi Enpara'ya tekrar başvurcam. Enpara için düşüreceklere bilgi olsun.

bende aynı durumdayım hocam.telefonla başvurdum limit düşürmesi için 20 gün oldu hala düşmedi kart limiti.dün şubeye gittim yazılı başvuru yaptım bakalım şimdi ne olacak.enpara ya tekrar başvurdunuzmu?
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Yok daha başvurmadım kız 1 hafta dedi sistemlerimizde gözükmesi ben 10 günü doldurup öyle başvurucam. Garanti, Akbank bulmuş meydanı müşteri limitlerini 18500 yapmışlar. Başka banka tabi kart vermez. Hayır düşürüyorum meğer sadece kartı düşürüyorlarmış. Biri ağzından mı kaçırdı artık neyse söyledi müşteri limiti ayrıymış diye. Ama ben düşürmelerde hiç beklemedim hep aynı gün düşürdüler. Bizi böyle uğraştırıyorlar işte.
  • Şimdi aradım 5000 den 2000 e düşürün dedim 30 TL verdiler.Allah razı olsun arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.