Şimdi Ara

B sınıfı otomatik tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ford focus comfort otomatik hb öneririm 30.500 tl civarı bir rakamı var kalite konfor sağlamlık yol tutuş ve c sınıfı ben ce en iyisi düz viteslisinni 28.500 tl ye aldım hız sabitleme bile standart 700 tl ye collection jantı 16 inç ve lastik aldım sıfır süper oldu....
  • ne zor işmiş bu yaw ammada karasız kaldım bunun sonu en kötü karar kararsızlıktan iyidire gidio .. artık kimin elinde hangi araba varsa alıcam heralde yalnız fiyatlar değişecek heralde anladığım kadarı ile ...ford güzel hoşuma gidiyor ama tüketim çok hemen lpg ye çemem lazım alırsam ki o bile çok
  • Hangi aracı alırsanız alaın ancak eşiniz kulanacak ise asla tek kavramalı robotize edilmiş mekanik şanzımanlılardan almayın.Ben eşime Yarisin mmt sini almıştım. 2 sene boyunca her gün şikayet etti.En sonunda canıma tak etti.Gidip bir ikinci el micra aldım(tork konvertörlü) kullandığı ilk gün oh dünya varmış,iki senedir bu işkenceyi neden çektirtin dedi.
  • bugün opel fiat reno ve hyundai bayilerini gezdim corsa
    1.2 essenti cmon easytronic 39.250
    fiat punto evo 1.4 dualogic active 29.000
    i20 1.4 mode otm 29.700 prime ise 31.500
    clio elimizde yok fiyat internette neyse o dediler...
    corsa şimdilik bi adım önde ama ondada donanım biraz zayıf heralde neyse...
  • yaris nasıldır?
  • Abi yeni modeller çıkıcak sen araba alana kadar
  • arabayı sattık yaya kaldık zaten haftaya yurt dışına gidicem 2 hafya yokum artık dönüşte bakarım yada çok ii fırsat olursa bu hafta içi olabilr. valla şu kararsızlık ne kötü yaw en sonunda gidip bi pejo alcam o olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: savelor

arabayı sattık yaya kaldık zaten haftaya yurt dışına gidicem 2 hafya yokum artık dönüşte bakarım yada çok ii fırsat olursa bu hafta içi olabilr. valla şu kararsızlık ne kötü yaw en sonunda gidip bi pejo alcam o olucak

Honda jazz İ-Shift veya Seat İbiza sport tourer 1.2 DSG fiyatları 35.000 tl civarlarında. Pazarlıkla 1-2 bin tl daha aşağı çekebilirsiniz. Bence bu ikisi dışındakilerin hiçbiri beklentinizi karşılamayacaktır. Geniş bagaj, sorunsuz otomatik ve makul yakıt tüketimi..
  • onlarda sanki biraz bütçemi aşıyor zaten şukadar verdikten sonra şu bu kadar verdikten sonra bu diye diye çıktık valla. sonra bide geri ödemesi var bu işin arabnın 3te2 parasını kredi çekmek pek mantıklı değil bence şimdilik limitimi 26-27 ikinci el 28-29 sıfır fiyatlarında tutuyorum. tavsiye için teşekkürler gerçekten ikisinede zevkle binerdim:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomania

fabia ya baktınız mı?

sıkotacılar basmış hemen konuyu
  • artık city de karar kıldım 2007 -2008 model teniz bulabilirsem alacağım sizce nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savelor

artık city de karar kıldım 2007 -2008 model teniz bulabilirsem alacağım sizce nasıldır?

Sorunsuz otomatik ve makul yakıt tüketimi diyince tabi ki Colt. Bu konularda sınıfının en iyisi, ancak siz bebek var dediğiniz için bence jazz alın, zira Colt'Un bagajı oldukça ufak, sizi tatmin etmez. Jazz'ın baz donanımı bile oldukça tatminkar ancak fiyat konusunda bir şey diyemiyorum. Kesenize göre siz vereceksiniz kararı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zakotha -- 9 Ocak 2011; 12:56:01 >
  • bugün 2008 model city comfort otm. için anlaştım ve kapora verdim yarın servise (efe honda) göstericem eğer bişey yoksa alıyorum. arabayı 1-2km test için kullandım fena gelmedi. jazzlarada baktım 2-3 yıl daha eski ve 2-3 lira daha pahalı o yüzden gerek görmedim. ama sıfır alacak olursam jazz güzel bir seçenek. herkese teşekkürler.
  • Güvenliğe fazla önem vermiyorsanız Dacia Duster'de olabilir. Oldukça geniş bir araba. İşinizi görür.
  • kardeş bizde seninle aynı durumdaydık ve kardeşime hyundai i20 aldık.çok güzel araç tavsiye ederim.
  • 2008 honda city için bugün anlaşıp servise götürdüm baktılar bişey yok fren balataları dışında orjinal araçmış şehir içi kullanım için ideal araç diye düşünüyorum. hepinize teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.