Şimdi Ara

Babamın arabasından mazot çalarken ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
13.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

Mazot bahane Troll Show şahane...
    Kul hakkı.
  • Tahsin1453 kullanıcısına yanıt
    Büyük olasılıkla bir şey olmaz ama yine de bir gün sonra bir sağlık kuruluşuna müracaat edip akciğer grafisi çektirmeni tavsiye ederim. Petrol ürünlerinin yanlışlıkla veya intihar amaçlı içilmesi sonucu akciğerlerde zatürre gelişme riski yüksektir. Bu bir doktor tavsiyesidir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Kul hakkı.

Alıntıları Göster
    Katkılı Eurodiesel ise sıkıntı olmaz. Ama normal motorinse bağırsaklarda kurumlanma yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutuna

Büyük olasılıkla bir şey olmaz ama yine de bir gün sonra bir sağlık kuruluşuna müracaat edip akciğer grafisi çektirmeni tavsiye ederim. Petrol ürünlerinin yanlışlıkla veya intihar amaçlı içilmesi sonucu akciğerlerde zatürre gelişme riski yüksektir. Bu bir doktor tavsiyesidir!
    ne adamsınız ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

ne adamsınız ya

Alıntıları Göster
    Hocam enjektörlere zarar vermesin aman diyeyim
  • quote:

ne adamsınız ya

Alıntıları Göster
    çok belli ediyosunuz ya biraz daha inandırıcı olmanız lazım çalışmaya devam
    ama iyi denemeydi
  • quote:

ne adamsınız ya

Alıntıları Göster
    Biraz devirli bağırın, içinizde kurum kalmasın.
  • quote:

ne adamsınız ya

Alıntıları Göster
    Teorik olarak yağ içtin hiçbişey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftp_57

Arkadaşlar bugun babamdan arabaya mazıt almak için para istedim oda vermedi git çalış al dedi bende babamın arabasından mazot çalmaya karar verdim hortumla biraz çektim gelmeyince biraz daha sert çektim aniden gelen mazotun birazınu yuttum gidip yoğurt falan yedim ciddi bişi olurmu acaba.

Haram mal boğazımda kaldı, Şuan bazen hıçkırdıkça mazot tadı geliyor genizimee ,bişi olurmu acaba

edit : babanın arabasından mazot mu çalınır diyen/diyecek arkadaşlar siz hiç mi babanızın arabasın kaçırmadınız sonucta ordada yine babanızın mazotunu yiyorsunuz.tek fark ben o mazotu kendi arabama koydum.

sinoplumusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercelik

Aga üç beş gün kendine ateşle yaklaşma neme lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

quote:

Orijinalden alıntı: sercelik

Aga üç beş gün kendine ateşle yaklaşma neme lazım

Alıntıları Göster
    yanlışlıkla gaz yağı içmiş birisi olarak birşey olmaz yoğurt ye bolbol ertesi güne kadar biraz kıvranırsın sonra kendiliğinden geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

yanlışlıkla gaz yağı içmiş birisi olarak birşey olmaz yoğurt ye bolbol ertesi güne kadar biraz kıvranırsın sonra kendiliğinden geçer

Alıntıları Göster
    yeni üyelik alıp FAKE konular açmak da moda oldu haaa...

gidin kendinizle eğlenin uleyn. kendi arabası varmış ama babası mazot parası vermemiş. hadi yaaa.... arabayı kendi paranla almışsın ama mazot paran yok. ya da arabayı da baban aldı ama araba alana baba, mazot almıyor, yeme bizi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aya -- 7 Şubat 2014; 15:12:56 >
  • quote:

Arkadaşlar bugun babamdan arabaya mazıt almak için para istedim oda vermedi git çalış al dedi bende babamın arabasından mazot çalmaya karar verdim hortumla biraz çektim gelmeyince biraz daha sert çektim aniden gelen mazotun birazınu yuttum gidip yoğurt falan yedim ciddi bişi olurmu acaba.

Haram mal boğazımda kaldı, Şuan bazen hıçkırdıkça mazot tadı geliyor genizimee ,bişi olurmu acaba

edit : babanın arabasından mazot mu çalınır diyen/diyecek arkadaşlar siz hiç mi babanızın arabasın kaçırmadınız sonucta ordada yine babanızın mazotunu yiyorsunuz.tek fark ben o mazotu kendi arabama koydum.

Hiç bir şey olmaz. Hatta faydası bile olabilir. Şöyle ki: Eğer daha önce ara sıra araba tutma durumları oluyorsa bundan sonra tutmaz. Öyle derler. Araba tutana genelde 1 fincan kadar benzin içirirler. Motorin de aynı işi görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Hiç bir şey olmaz. Hatta faydası bile olabilir. Şöyle ki: Eğer daha önce ara sıra araba tutma durumları oluyorsa bundan sonra tutmaz. Öyle derler. Araba tutana genelde 1 fincan kadar benzin içirirler. Motorin de aynı işi görür.
    Şöyle bir şey daha olabilir.

Babanız foruma üye olup şu mesajı yazabilir.

A markasının motorininden sakın almayın. Çok az yol yaptırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Birşey olmuyor motordan benzin çekerken boğuluyordum burnumdan çıktı benzin yarım çay bardağı kadar benzini yuttum bir süre benzin koktu sonra geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

Birşey olmuyor motordan benzin çekerken boğuluyordum burnumdan çıktı benzin yarım çay bardağı kadar benzini yuttum bir süre benzin koktu sonra geçti.

Alıntıları Göster
    kendini biraz devirli kullan kurumlarını temizle
  • Gelecek hafta cuma namazında sana dua edecem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

Alıntıları Göster
    Girişi değil çıkışı sorun onun hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.