Şimdi Ara

Bağcılar'da yaşıyorum her yer kırmızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • az önce meraktan (vaka sayısının da artmasıyla) kontrol ettim hayat eve sığar uygulamasından bağcılarda yaşıyorum ve sınava gideceğim okulun civarları ful maks risk ne yapmalıyım girmesek mi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Con Arbakıl -- 13 Haziran 2020; 22:30:57 >

• Nereden baktın hocam
  • bağcıların neresindesin hocam güneşlideyim ben
  • adres vermiyorum ama bizim burada da bize çok yakın bir sokağı tamamen kapatmışlar bizi de kapatacaklar diye korkuyorum hakkınızı helal edin yoldaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphorus -- 13 Haziran 2020; 21:16:27 >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    Geçen ordaydım oraya koronalı biri gelse yemin ederim tüm bagcilar pert.Cocuklarin hepsi disarda top oynuyor,mahalle kültürünü resmen yasatiyorlar.Birde orda otlak bir arazi var orada bir oksursen tum bağcılar pert hocam.Kendinize dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05FCD1E67

Geçen ordaydım oraya koronalı biri gelse yemin ederim tüm bagcilar pert.Cocuklarin hepsi disarda top oynuyor,mahalle kültürünü resmen yasatiyorlar.Birde orda otlak bir arazi var orada bir oksursen tum bağcılar pert hocam.Kendinize dikkat edin
    hocam aslında güneşli bağcıların geri kalanına göre daha iyi sayılır insanı yapısı falan. demirkapı falan diye bazı mahalleler var oralar daha kötü
  • OneThousandAli kullanıcısına yanıt
    Hayat eve sığar uygulaması telefonunuza indirebilirsiniz
  • phosphorus kullanıcısına yanıt
    Gebze mi hocam bana da yakın komşu olmayalım.
  • Turambar7 kullanıcısına yanıt
    adres vermeme gerek kalmamış
  • helikaz H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • phosphorus kullanıcısına yanıt
    hocam nereden baktınız ?
  • Bizim de tam evin dibi kırmızı. Baya şanslıyız
  • xleader kullanıcısına yanıt
    hayat eve sığar uygulaması ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.